.

.

19 Модели ЕДНО ПАРЧЕ Цртан филм Троседот Перница Мајмун D Luffy Zoro Sanji Печати Фрли Перница Памук, Лен Дома Декоративни Almofada

19 Модели ЕДНО ПАРЧЕ Цртан филм Троседот Перница Мајмун D Luffy Zoro Sanji Печати Фрли Перница Памук, Лен Дома Декоративни Almofada

DEN 282.24
DEN 248.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЕДНО ПАРЧЕ Цртан филм Троседот Перница Мајмун D Luffy Zoro Sanji Печати Фрли Перница Памук, Лен Дома Декоративни Almofada Не Пополнување
Предмет : Писма Бои : Како фотографии Големина : 45см x 45cm ( 17.5 инчен x 17.5 инчи) ве Молиме овозможи ± 2cm толеранција Модел Стил : Концизен Материјал : Памук, Лен (Машина за миење) Патент : Невидливи Патент Пакет : 1 Перница капак (Без Перница пополнување/ перница внатрешна ) Високо се Препорачува да се изберат овие 3 предмети како еден сет за свој простор. Белешки : 1.Само Перница маска, перница случај.(Нема перница внатрешна пополнување вклучени) ако ви треба перница внатрешно, ве молиме проверете подолу за тоа. 2.Бесплатен превозот се однесува само на e-пакет или регистрирани Кина Пост Mail. Ако не може да го прифати ова, ве молиме да изберете друг превозот метод. 3.Измената и wholesaling се достапни. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
Многу начини на плаќање се достапни на aliexpress досега.Виза, кредитни картички,инстант банкарски трансфер и офлајн плаќање( moneygram или western union).Можете да изберете најзгодно еден. За да ги заштитите вашите интереси, Aliexpress нема да realease на плаќање, се додека не добиете пакетот и се задоволни со тоа.
Ние ќе испорака на објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.Со цел што можете да ја добиете вашата цел нормално,ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно.
Руски купувачот ве молиме да се стави вашиот целосен назив ( име, средно име, презиме) и детални адреса( Стан Бр. Улица, Град,Регион и Држава) Инаку, вашиот пакет веројатно ќе се врати.
Ние ќе ги пренесе вашиот пакет по вашата исплата во 5 дена. Тоа може да потрае подолго време, ако треба да се прилагодите на вашите производи.
Генерално , повеќето земји време на испорака се како што е подолу , поради варијација на поштенски serivce во различни области , некои области може да потрае подолго. Ако пакетот не ви стигне на време, ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот заедно.
Се испорачуваат на руската Федерација обично трае околу 45-60 дена.Ве молиме да се свесни за долгите време пред цел.
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет.
Веледрогериите ќе биде топло добредојде! Имаме сопствена фабрика,многу продавачи на големо се купи многу објект од нашата фабрика.Ние ќе ви даде добра цена, а потоа на квалитетот ќе биде guarance.Ако ви се случува да се направи купување на голема количина на, ве молиме слободно да не контактирате во врска со превозот, плаќање и специјален попуст!

Кон својствата

Спецификација:
45x45cm
Материјал:
Памук, Лен
Шаблон Тип:
Цртан филм
Греење Метод:
Топла вода Торба Греење
Број На Модел На:
едно парче
Употреба:
Седиште
Бренд Име:
moodcome
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Техника:
Ткаени
Возрасна Група:
Возрасни лица
Обликот:
Плоштад
Тип:
Cusion
Шема:
Печатени
Функција:
перница маска
Пополнување:
не пополнување
Стил:
Аниме
Употреба:
Софа / Седиште/ Автомобил /Кат /Кревет
клучен збор:
Перница покрие/Перница Случај/ Перница Маска
Функција:
Декорација/Назад перница
customerization:
на располагање
Големина:
45 x 45
Печати:
едно парче аниме

Најдобри предлози во категоријата