.

.

Мека топол Дом Канцеларија Оркестарот Квадратни Памучна Седиште Перница Перница Задникот Стол Перница ортопедски седиште перница

Мека топол Дом Канцеларија Оркестарот Квадратни Памучна Седиште Перница Перница Задникот Стол Перница ортопедски седиште перница

DEN 314.88
DEN 214.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики :
Висок квалитет на ткаенини и исклучителна изведба.
Добро еластична еластичност, удобност и издржливи.
Рака дизајн, нека седиште и перница одговара цврсто.
Спецификации :
Боја : Зелена, Coccinellin, Кафе, Сива, сина, Портокалова, Виолетова, Црвена Лубеница, Длабоко црвена, Златна жолта, Вино црвено
Големина : прибл. 400 X 400 X 50mm/15.74 X 15.74 X 1.96 инчен
Материјал : памук Бисер
Бруто тежина : околу 203g
Нето тежина : околу 200g
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја која се покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молам прости 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
1 X Седиште Перница
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Стил:
Модерна
Употреба:
Седиште
Бренд Име:
градови куче
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Број На Модел На:
Седиште Перница
Шаблон Тип:
Цврста
Возрасна Група:
Возрасни лица
Материјал:
100% Памук
Обликот:
Плоштад
Шема:
Печатени
Unpick и Измијте:
Не Отстранлив и Перат
Греење Метод:
USB
Пополнување:
Памук
Техника:
Плетени
Функција:
меморија
Големина:
400 X 400 X 50mm/15.74 X 15.74 X 1.96inch
Материјал:
Бруто тежина:
Нето тежина:

Најдобри предлози во категоријата