.

.

Топла Продажба Универзална Лен Tablecloth Маса Крпа Континентална Ајфеловата Кула Масти Покрие Крпа За Пикник Дома Декор 1 BUC/Многу

Топла Продажба Универзална Лен Tablecloth Маса Крпа Континентална Ајфеловата Кула Масти Покрие Крпа За Пикник Дома Декор 1 BUC/Многу

DEN 301.92
DEN 287.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Спецификација:
60x60cm, 90x90cm, 100x140cm, 140x140cm, 140x180cm, 140x200cm, 140x220cm
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Обична
Бренд Име:
ISINOTEX
Материјал:
100% Лен
Техника:
Рачно изработени
Големина:
7 Sizes
Употреба:
Дома,Хотел,Свадба,Забава,Банкет
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
табела ткаенина, лен
Пакет Се Вклучени:

Најдобри предлози во категоријата