.

.

1 Buc Пеперутка Шема Памук, Лен Фрли Перница Перница Покрие Седиште за во Автомобил Дома Софа Кревет Декоративни Pillowcase funda cojin 40204

1 Buc Пеперутка Шема Памук, Лен Фрли Перница Перница Покрие Седиште за во Автомобил Дома Софа Кревет Декоративни Pillowcase

DEN 159.36
DEN 96.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кликнете подолу категории за да видите повеќе
Добредојдовте во мојата продавница! Домаќинствата трговија на големо & Глобалната продаде Фабрика цена & Бесплатен превозот Секоја недела нови пристигнување испратите Уживаат сте шопинг време. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Спецификации : 45*45см
Материјал : Памук, лен
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа . Превозот Смисла Ние ќе испорака на објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.Со цел што можете да ја добиете вашата цел нормално,ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно. Политика на враќање Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. Целосна наплата, замена или замена е понуден. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Кон својствата

Бренд Име:
RIANCY
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
DT40204
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
No
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Категории на производи:
перница / перница маска
Шема:
Пеперутка
Материјал:
Памук, Лен
Големина:
45*45 cm

Најдобри предлози во категоријата