.

.

H050 20Pcs Занитвам Орев M3 M4 M5 M6 М8 Цинк Позлатен Јаглероден Челик Knurled Ореви Рамна Глава Навој Занитвам Вметнете Nutsert Капа Ореви

H050 20Pcs Занитвам Орев M3 M4 M5 M6 М8 Цинк Позлатен Јаглероден Челик Knurled Ореви Рамна Глава Навој Занитвам Вметнете Nutsert

DEN 47.04
DEN 47.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


М3 М4 M5 M6 М8 Цинк Позлатен Јаглероден Челик Knurled Ореви Rivnut Рамна Глава Навој Занитвам Вметнете Nutsert Капа Занитвам Орев HW111
Големина на :
Единица : mm Големина D d0 d Dk K L H(Возбудлив дебелина ) М3 3.0 5.0 4.9 7.0 0.8 9.0 0.5-1.5 M4 4.0 6.0 5.9 9.0 0.8 11.0 0.5-2.5 М5 5.0 7.0 6.9 10.0 1.0 13.0 0.5-3.0 M6 6.0 9.0 8.9 12.6 1.3 15.0 0.5-3.5 М8 8.0 11.0 10.9 15.0 1.5 18.0 0.5-3.5 M10 10.0 13.0 12.9 17.0 2.0 21.0 1.0-5.0 М12 12.0 15.0 14.9 19.0 2.0 24.0 1.0-6.0

Кон својствата

Големина:
M4, M8, M3, M5, M6
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Занитвам Ореви
Број На Модел На:
HW111
is_customized:
Yes
Материјал:
Јаглероден Челик

Најдобри предлози во категоријата