.

.

PF32-М4-16 Челик Панел Fastener Knurled Притисок Комбинација Заробеништво Пролет Завртка За Кабинетот одбор 20pcs/многу

PF32-М4-16 Челик Панел Fastener Knurled Притисок Комбинација Заробеништво Пролет Завртка За Кабинетот одбор 20pcs/многу

DEN 1199.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Детали Од Челик Панел Fastener Knurled Притисок Комбинација Заробеништво Пролет Screw For Кабинет Одбор
Испорака На предмети ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Повратни информации, Ние искрено се обезбеди добри производи и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации, клиентите задоволство и поддршка е најдобро да се врати за нас. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата објектот, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да ви помогне да ги реши проблемите. Ве молиме не го остави негативни повратни информации. Ви благодарам многу. *Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Кон својствата

Број На Модел На:
M144
Материјал:
Јаглероден Челик
Пакет:
Под 50Pcs
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Вози Стил:
Дупчиња
Завртка Тип:
панел fastener
Глава Стил:
Knurled Глава

Најдобри предлози во категоријата