.

.

50pcs/многу М2 М2.5 М3 М4 DIN7985 GB818 Месинг Крстот Вдлабнати Пан Главата ЧАСОТ Завртки Филипс Завртки

50pcs/многу М2 М2.5 М3 М4 DIN7985 GB818 Месинг Крстот Вдлабнати Пан Главата ЧАСОТ Завртки Филипс Завртки

DEN 74.88
Залиха
Достапно за вашата нарачка

50pcs/многу М2 М2.5 М3 М4 DIN7985 GB818 Месинг Крстот Вдлабнати Пан Главата ЧАСОТ Завртки Филипс Завртки

Кон својствата

Големина:
M2.5, M2, M3
Должина:
4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Вози Стил:
Филипс
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Број На Модел На:
м2/м2.5/м3/M4
Материјал:
Дувачкиот
Глава Стил:
Круг
Пакет:
50-99Pcs

Најдобри предлози во категоријата