.

.

М3.2 М3.2*5 3.2x5 М3.2*6 M3.2x6 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN7337 Само-Приклучување Повлече Помине ПОП Круг Рамна Глава Слепи Занитвам

М3.2 М3.2*5 3.2x5 М3.2*6 M3.2x6 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN7337 Само-Приклучување Повлече Помине ПОП Круг Рамна Глава

DEN 280.32
DEN 280.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
М3.2 М3.2*5 3.2x5 М3.2*6 M3.2x6 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN7337 Само-Приклучување Повлече Помине ПОП Круг Рамна Глава Слепи Занитвам
Мерење овозможува грешка,ве молиме според вистински објект mm
Norminal Дијаметар
d k dk max ds max L
Norminal
d max min max min 2.4 2.48 2.25 5 4.2 1 1.55 25 3 3.08 2.85 6.3 5.4 1.3 2 3.2 3.28 3.05 6.7 5.8 1.3 2 4 4.08 3.85 8.4 6.9 1.7 2.45 27 4.8 4.88 4.65 10.1 8.3 2 2.95 5 5.08 4.85 10.5 8.7 2.1 2.95 6 6.08 5.85 12.6 10.8 2.5 3.4 6.4 6.48 6.25 13.4 11.6 2.7 3.9

Кон својствата

матични должина:
М3.2x5, М3.2x6
Број на Компјутери:
50pcs
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
М3.2*5/M3.2*6
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Спецификација:
M3.2

Најдобри предлози во категоријата