.

.

М4 М4*12 4x12 М4*14 M4x14 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN7337 Само-Приклучување Повлече Помине ПОП Декорација Круг Рамна Глава Слепи Занитвам

М4 М4*12 4x12 М4*14 M4x14 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN7337 Само-Приклучување Повлече Помине ПОП Декорација Круг Рамна

DEN 312.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
М4 М4*12 4x12 М4*14 M4x14 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN7337 Само-Приклучување Повлече Помине ПОП Декорација Круг Рамна Глава Слепи Занитвам
Мерење овозможува грешка,ве молиме според вистински објект mm
Norminal Дијаметар
d k dk max ds max L
Norminal
d max min max min 2.4 2.48 2.25 5 4.2 1 1.55 25 3 3.08 2.85 6.3 5.4 1.3 2 3.2 3.28 3.05 6.7 5.8 1.3 2 4 4.08 3.85 8.4 6.9 1.7 2.45 27 4.8 4.88 4.65 10.1 8.3 2 2.95 5 5.08 4.85 10.5 8.7 2.1 2.95 6 6.08 5.85 12.6 10.8 2.5 3.4 6.4 6.48 6.25 13.4 11.6 2.7 3.9

Кон својствата

матични должина:
M4x12, M4x14
Број на Компјутери:
50pcs
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
М4*12/М4*14
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Спецификација:
M4

Најдобри предлози во категоријата