.

.

160Pcs Бела М3 PCB Plactic Навој Хексагонални Копчето Главата Крстот Завртки ореви Гром Асортиман комплет наместен Fastener Хардвер трговија на Големо

160Pcs Бела М3 PCB Plactic Навој Хексагонални Копчето Главата Крстот Завртки ореви Гром Асортиман комплет наместен Fastener

DEN 221.76
DEN 197.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал
Линк
Најлон Производ
Дувачкиот Производ
304 од не ' Рѓосувачки Челик производ
Види Пролет Барови
Опис : 160 PCS М3 Најлон завртки ореви комплет Димензија : M3 Метрички Боја : Бела Материјали : Најлон Пакет се вклучени : 80x M3 Најлон Ореви 10x M3 5mm Крстот Завртки 10x M3 6mm Крстот Завртки 10x M3 8мм Крстот Завртки 10x M3 10мм Крстот Завртки 10x M3 12mm Крстот Завртки 10x M3 15mm Крстот Завртки 10x M3 18mm Крстот Завртки 10x M3 25мм Крстот Завртки 1x Plastic Кутија Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . Ви благодариме за вашиот одлична соработка !
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.

Кон својствата

Тип На Објект:
Нут & Гром Поставува
DIY Материјали:
Електрични

Најдобри предлози во категоријата