.

.

Висок Квалитет Wolesale; 500pcs; 6x30mm; Ребрести Пластични Сидро; Ѕидот Пластични Проширување Цевка Цевка; Ѕиден Приклучок; Base Завртки;Жолта

Висок Квалитет Wolesale; 500pcs; 6x30mm; Ребрести Пластични Сидро; Ѕидот Пластични Проширување Цевка Цевка; Ѕиден Приклучок;

DEN 379.68
DEN 342.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Трговија на големо Пакување од 500 Ребрести Пластични Сидро; 6x30mm Ребрести Пластични Сидро; Ѕидот Пластични Проширување Цевка; Ѕиден Приклучок; Опис на Производот Ребрести пластична подлога работа со лим завртки. Идеален за anchoring во бетон, тула или wallboard. Сидро е отпорен на корозија. Пред drilled дупка е потребно. Работи и во тешко површини и шупливи површини каде што нема studs или обратете се зад површината Пакет вклучува 500 компјутери; доаѓа во жолта;

Кон својствата

Спецификација:
M6
Должина:
30mm
Дијаметар:
6mm (0.25 инчи)
Материјал:
Пластични
DIY Материјали:
Водовод
Тип:
водител на ѕид
Број На Модел На:
6x30mm
Должина:
30mm(1.13inch)

Најдобри предлози во категоријата