.

.

Lampada led Светилка 220V 3W 5W 7W 9W 12W Звучен сензор за светло E27 LED светла bombillas SMD 5730 ампулата focos Smart led Светилки

Lampada led Светилка 220V 3W 5W 7W 9W 12W Звучен сензор за светло E27 LED светла bombillas SMD 5730 ампулата focos Smart led

DEN 95.52
DEN 82.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Превозот Обично вашата парцели се испраќаат во рок од 5 дена. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Време на испорака : повеќето земја може да пристигне на 15~60 дена. Бразил е бавно, можеби треба 40~90 дена. Ако вашиот не добиваат во текот на 60 дена, ве молиме пишете на мене, јас ќе ги провери за вас.(разни земји има различни пристигнувањето време). Ако вашиот потврда дојде време, се уште не добиете предмети, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака. Повратни информации, Ние во голема мера го цениме вашата 5 Ѕвезда позитивни Повратни информации. Имаме програма која автоматски да одговори како е можно вие оставете ја вашата повратна информација. Ние високо го цениме вашиот совет, која ни овозможува понуди подобри услуги за вас. за вашето задоволство и Позитивни повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој. ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. ако не сте задоволни со ова купување на,ве молиме слободно Контактирајте со нас,наместо да се даваат негативни повратни информации или отворен Спор. ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, се додека проблемот е решен. Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни Повратни информации и добредојде место цел повторно.
Комуникација :
Објект како што е опишано :
Превозот на ветер :
Следниот шопинг може да се добие дополнителни попусти.

Кон својствата

Поддршка Dimmer:
No
боја:
Ладно Бела
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
YNL
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Просечен Живот (часот):
30000
Зрак Агол(°):
360°
Број на LED Чип:
Други
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Напон:
220V
База Тип:
E27
LED Чип Модел:
SMD5730
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Обликот:
сензор за движење светлина
Должина:
5W
ПИР:
lampada
Име:
led светилка
220v:
3W 5W 7W 9W 12W
LED СВЕТЛА:
Сензор За Движење
SMD 5730:
bombillas
ампулата focos:
smart led

Најдобри предлози во категоријата