.

.

ГД 30W 50W 80W 100W 150W Led Сијалица E27 E40 База Led Highbay Сијалица, 220 V Алуминиумска Плоча Супер-Светли LED Светилка со Вентилатор

ГД 30W 50W 80W 100W 150W Led Сијалица E27 E40 База Led Highbay Сијалица, 220 V Алуминиумска Плоча Супер-Светли LED Светилка

DEN 988.80
DEN 801.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

-64.82 /комбо 30w 50w 80w 100w 150w Led Светилки 220v e27 e40 База Led Сијалица SMD 3535 Алуминиумска Плоча Ampolletas Led Светилка
Спецификација : Производ : LED Сијалицата Моќност : 30w 50w 80w 100w 150w Влезен Напон : AC170-260 V ( Само може да работи во 220v/230v/240v моќ мрежа. Може да Не работи во 120v/110v електрична мрежа. Ве молиме не цел, ако се користи во 110 V или 120 V! ) База Тип : E27 / E40 LED Type : SMD 3535 Гаранција : 2 Години Животен Век : 50000 часа Материјал : Алуминиумски + PC Ра : >80 Прозрачна Ефикасност : 110 lm/w Зрак Агол : 180 степени Боја температура : Ладна Бела (6000-6500 K) Топло Бела (3000-3500 K) за Апликација : дневната соба / Спалната соба / Хотели / Населени / итн. Предност : Без зрачење, висока осветленост, понуда на загадувањето-бесплатно, висок квалитет на извор на светлина за вас. Да се заштитат од смртта светилка технологија : еден LED чип смртта , не влијае на другите LED чипови . Големина : 30w Φ94mm*H230mm (без вентилатор) 50w Φ118mm*H250mm (без вентилатор) 80w Φ150mm*H290mm (без вентилатор) 100w Φ150mm*H290mm (air-ладење, ладење со вентилатор) 150w Φ150mm*H290mm (air-ладење, ладење со вентилатор)
Потврдија :
Фабриката Ги Видите :
Плаќање :
Прифаќаме само Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Испорака :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки Ќе се испрати во рок од 48 Часа
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Гаранција :
1. 24 месеци Производителот е ограничена Гаранција за defectivge предмети (excludin предмети оштетени и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 6 месеци гаранција.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress
Повратни информации :
Ако сте задоволни со Нашите производи, ве молиме да му кажете на вашиот пријател & ни даде Пет ѕвездички Позитивни Препорачувам.
Ако не сте задоволни со нив, ве Молиме контактирајте со нас, Ние веруваме Комуникација ќе ги реши сите проблеми.

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
30W, 50W, 80W, 100W, 150W
Поддршка Dimmer:
No
боја:
E27 AC220V, E40 AC220V
Тип На Објект:
LED Светилки
Просечен Живот (часот):
50000 часа
Повод:
Плоштад
Обликот:
U-облик
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
сертификација:
CCC,RoHS,CE
База Тип:
E40
Бренд Име:
GD
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
LED Чип Модел:
SMD3535
Зрак Агол(°):
180°
Моќ Толеранција:
5%
Прозрачна Флукс:
2000 Lumens & Над
Напон:
170-260V
LED Чип Бренд:
Samsung
Должина:
0.29 m

Најдобри предлози во категоријата