.

.

Висок квалитет 6v E10 led Сигнал светла,E10 6V LED Индикатор Светлото 6v led E10 светла светилки LED светилки E10 бесплатен превозот 50pcs/многу

Висок квалитет 6v E10 led Сигнал светла,E10 6V LED Индикатор Светлото 6v led E10 светла светилки LED светилки E10 бесплатен

DEN 748.80
DEN 599.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1.Тип на производ : HCL-E10-1 LED
2.Влезен Напон : DC6-6.3 V
3.Моќ Дисипација : 0.06 W Max
4.Прозрачна Флукс(lm) : 10-12 LM
5.LED количина : 1 LED
6.LED спецификација : LED НАТОПИ
7.LED Боја : Блу/бела/жолто/црвени/зелени,
8.Зрак Агол : 60 degre
9.Светилки носителот : E10
10.Димензија : Φ12x25mm
11.Тежина : 3.0 g
12.Оперативен Температура : -40~85 C
13.Сертификати : ROHS , CE
14 Употреба : LED Автомобил Сигнал Светлина, Индикатор за Светло, Пилот Светилка

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта
Тип На Објект:
LED Светилки
Зрак Агол(°):
60°
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
100000
Напон:
6V
сертификација:
CE,RoHS
Моќ Толеранција:
5%
Број на LED Чип:
1 buc
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Должина:
N
База Тип:
E10
Обликот:
R

Најдобри предлози во категоријата