.

.

Кварц UVC Противобактериен CFL Светилки сијалица Напон: 220V, 110V Wattage: 25W 15W, E27 база за disinfect бактериски убие грините Deodorant

Кварц UVC Противобактериен CFL Светилки сијалица Напон: 220V, 110V Wattage: 25W 15W, E27 база за disinfect бактериски убие грините

DEN 887.52
DEN 843.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.т-производ.обратна {flex-насока : ред-обратна}.т-производ .слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.т-производ.обратно .слика {text-align : left}.т-производ .image img {ширина : 400px;висина : авто}.т-производ .инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}.т-производ .информации .наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.т-производ .информации .содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.т-производ .слика {text-align : center !важно}.т-производ .image img {ширина : 95.73%}.т-производ .информации .наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.7 "фолксваген"; line-height : 5.3 "фолксваген"}.т-производ .информации .содржина {text-align : center;font-size : 3.2 "фолксваген"; line-height : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.т-производ.обратна {flex-насока : ред-обратна}.т-производ .слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.т-производ.обратно .слика {text-align : left}.т-производ .image img {ширина : 400px;висина : авто}.т-производ .инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}.т-производ .информации .наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.т-производ .информации .содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.т-производ .слика {text-align : center !важно}.т-производ .image img {ширина : 95.73%}.т-производ .информации .наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.7 "фолксваген"; line-height : 5.3 "фолксваген"}.т-производ .информации .содржина {text-align : center;font-size : 3.2 "фолксваген"; line-height : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}
UVC T5-T8 4 W-15 W UVC Кварц Цевка Поставена
Со Cnlight
Карактеристики и спецификации :
•Не-хемиски пристап за дезинфекција 99% од Ултравиолетови purifiers користат противобактериен светилки
•кратко-бранова должина ултравиолетова (UV-C) светло, да го убие или inactivate микроорганизми со уништување на нуклеински киселини и попречување на нивната ДНК, оставајќи ги нив не може да се изврши од витално значење мобилната функции
•Coospider професионални УВ Техника на Висок Квалитет на Кварц и Меркур во Внатрешноста Висок УВ Зрачењето Purifiers Користат Ефикасно Противобактериен
•Обичните E26/E27 Компактен CFL Светилки лесен за користење Затворен Чисти Sterilizer се применуваат до 400 квадратни стапки (Авто-баласт, Не се потребни никакви Дополнителни Баласт)
15-60minutes неделно е препорачуваме, Пет луѓе растенијата се избегне изложени под УВ зрачењето
ПРОИЗВОДОТ ЗА ТРОФЕИ
УСЛУГИ
Топла продажба на производи од врвот продавачи
Сите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часа
Посветен на услуга на клиентите
ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА
Уживајте во мирот на умот со Ali Express врата-до-врата пакување и испорака заштита

Кон својствата

Wattage:
ozone free 15w 220v, ozone free 25w 220v, 25W UVC n Ozone 220v, 15W UVC n Ozone 220v
База Тип:
e27 база
Тип На Објект:
Ултравиолетови Сијалици
Боја Temp(К):
254
Прозрачна Флукс:
254
Бренд Име:
coospider
Карактеристики:
UVC Озонската слободни
Гаранција:
1
Број На Модел На:
ув светлина
Напон:
220V
сертификација:
CCC
Просечен Живот (часот):
8000
CNLIGHT CFL UVC СИЈАЛИЦА:
Компактен Fluoresent УВ Светлина озонската слободни Кварц светилка
Моќ 110V 15w достапни:
220 Напон на Текст, 15w 25w достапни
светилка база:
E27 Средината завртка база
Rectifier вклучуваат:
компактен УВ Светлина Rectifier вклучуваат, Лесна за употреба
топло:
На кожата, Очите, домашни Миленици се Избегне Директна УВ Зраци Кварц светилка за дезинфекција
Озонската стерилизација:
185nm uvc промена на Кислород во Озонската
Компактен сијалица лесно користење:
било E26 E27 база на носителот може да се применува за
Се елиминира грините убие грините :
Се елиминира куче грините Deodorant

Најдобри предлози во категоријата