.

.

1PCS КОЧАН и Возачот 4W 10W 120X10mm12V КОЧАН led чип одбор панел за led сијалица центарот на вниманието светилка led светилка AC85-265V текст LED драјвер

1PCS КОЧАН и Возачот 4W 10W 120X10mm12V КОЧАН led чип одбор панел за led сијалица центарот на вниманието светилка led светилка

DEN 158.40
DEN 158.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


4 W 10 W
КОЧАН led чип монистра диоди површината светлина за предводена крушка светилка на вниманието
моќност : текст AC 85 -265 V
Ниска потрошувачка и супер осветленост
Без UV и IR Зрачење
Енергија-Заштеда на енергија и животната средина-пријателски
Пакет Содржина : 1 x LED чип,1 x LED Напојување Возачот

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Сина, Црвена, Бела, Топло Бела
Wattage:
4W COB and driver, 10W COB and driver
Тип На Објект:
LED Светилки
Напон:
12v
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Повод:
Спална соба
Обликот:
Бар
Бренд Име:
JRED
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Зрак Агол(°):
170°
LED Чип Модел:
3W Висока Моќност
Број на LED Чип:
14 компјутери
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Просечен Живот (часот):
5000
Led Сијалица Тип:
Свеќа Сијалица
Температура На Боја:
3200K/6500K
CRI:
70
боја:
Сина 460nm Црвено 635nm
КОЧАН влезен напон:
црвено 8-10V Други бои 12V
Возачот 10w:
од 11-20V 680mA
4W Возачот:
од 11-17V на 300mA

Најдобри предлози во категоријата