.

.

Г4 LED 12V AC DC 3W 6W Dimmable LED Светилка G4 24/48leds 3014 SMD Крушка Светилка Ултра Светла Бесплатен Превозот

Г4 LED 12V AC DC 3W 6W Dimmable LED Светилка G4 24/48leds 3014 SMD Крушка Светилка Ултра Светла Бесплатен Превозот

DEN 84.48
DEN 51.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Г4 LED 12 V AC DC 3 W 6 W Dimmable LED Светилка G4 24/48leds 3014 SMD Крушка Светилка Ултра Светла Бесплатен Превозот
Описи :
100% сосема нов
Долготрајни работни животи,30,000-50,000 часа
Ниска потрошувачка на енергија,ги зачувате вашите напојување
Висок светлост
Лесно да се инсталира,само plug & play Постојан струја
За eyessafety,ве молиме не гледајте директно во сијалица во рок од еден метар
Спецификации :
Боја : Топло бела/Кул бело
Температура на бојата : 2700-3500 K/5500-6500 K
Напон : AC 12 V DC 12 V
Wattage : 3 W 24pcs LED 6 W 48pcs LED
LED Чип Модел : SMD 3014
LED Количина : 24pcs 48pcs
Завршна површина : транспарентна силикони
Приклучок Тип : G4
Осветлување На Аголот : 360
Димензија : 28mm*10мм(должина*дијаметар)(Не содржи база)
ДОЛАРИ парче парче 3.85

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
3w, 6w
Поддршка Dimmer:
Yes
Бренд Име:
POCKETMAN
сертификација:
CCC,CE,RoHS
База Тип:
G4
Напон:
12V
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Бренд:
Кри
Број на LED Чип:
Други
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Просечен Живот (часот):
50000
Обликот:
U-облик
Моќ Толеранција:
5%
Повод:
дневна соба
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
LED Чип Модел:
3014
Тип На Објект:
LED Светилки
Должина:
38MM
Влезен Напон:
AC 12V /DC12V

Најдобри предлози во категоријата