.

.

Vestido Де Novia Облека де Mariage Краток Свадба Фустани 2018 Чај Должина Душо Свадба Наметки Со Sashes Чипка Свадба Наметки

Vestido Де Novia Облека де Mariage Краток Свадба Фустани 2018 Чај Должина Душо Свадба Наметки Со Sashes Чипка Свадба Наметки

DEN 7104.00
DEN 5683.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Vestido Де Novia Облека де Mariage Краток Свадба Фустани 2018 Чај Должина Душо Свадба Наметки Со Sashes Чипка Свадба Наметки

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 14W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
No
Деколте:
О Деколте
Вграден Градник:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Декорација:
Чипка
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Sleeve Стил:
Резервоар
Моден Елемент:
Гроздобер
Воз:
Никој
Број На Модел На:
Краток Свадба Фустани 180303
Бренд Име:
FANOVAIS
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Силуета:
А-Линија
боја:
Боја на слонова коска,Бела,Црна Краток венчаница, Сопствени направени боја
Големина:
US Size,UK Size, Plus Size, Custom Made Size
Стил:
Секси,Elegnt Краток Свадба Облечи
Декорација:
чипка
Име:
Краток Чипка Свадба Облечи
Повод:
Свадба Партија, Формално Свадба,Плажа Свадба,свадба Лето
назад стил:
Патент Назад Со Busttons
квалитет:
Висок квалитет
производител:
фабрика
вграден градник:
Yes

Најдобри предлози во категоријата