.

.

ADLN Акции Chiffon Плажа Свадба се Облекуваат Лето Евтини Boho Булчински Gown со Кристал Облека Де Mariage Vestidos де Novia

ADLN Акции Chiffon Плажа Свадба се Облекуваат Лето Евтини Boho Булчински Gown со Кристал Облека Де Mariage Vestidos де Novia

DEN 4896.00
DEN 2203.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Ако ви треба итна, ве молиме контактирајте со нас да брод од страна на брза испорака(како DHL,Fedex. Враќање На Процесот
Контактирајте со нас во рок од 7 дена од добивањето на својата цел. Вклучува објаснување и фотографии документирање на причината за враќање. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Инаку ние ќе инсистираат на превозот од Aliexpress стандард на превозот.

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Свадба Фустан Ткаенина:
Chiffon
Силуета:
Плажа
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Бренд Име:
ADLN
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Pleat,Кристално
Вистински Слики:
Yes
Назад Дизајн:
Ланче
Број На Модел На:
jyg22
Воз:
Понесете/ Четка Воз
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
No
Тип На Објект:
свадба фустан
Точка На Сликата:
Вистинска Слика
Материјал:
100% Полиестер
боја:
Бела,боја на слонова коска
Големина:
Custom Made
MOQ:
1 Парче
Времето За Производство:
7-10days
превозот:
Aliexpress стандард превозот или DHL, UPS-от
Додатоци:
Цената не вклучува
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Најдобри предлози во категоријата