.

.

QQ Љубовник арапски Стил Свадба се Облекуваат 2018 Длабоко V Вратот Beading Слој Сирена Свадба Капела Воз Плажа Свадба Облечи

QQ Љубовник арапски Стил Свадба се Облекуваат 2018 Длабоко V Вратот Beading Слој Сирена Свадба Капела Воз Плажа Свадба Облечи

DEN 9552.00
DEN 6400.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Стандардна големина на табелата
Нарачана(Мерење Настава)
1. Целосна Биста = инчи или сантиметри
2. Половината =
3. Колковите =
4. Горниот биста =
5. Под биста =
6. Брадавица да Брадавица =
7. Пред должина рамо до биста =
8. Рамо до половината =
9. Должина рамо до рамо =
10. Надворешниот Нога = (од половината на подот со вашата свадба чевлите)
11. Рамо до подот = (од рамо до подот со вашата свадба чевлите)
12. Фустан во боја =
Забелешка
Фустанот не содржат било кој додаток, како свадбен превез, ракавици, итн.
Цената не вклучувајќи царина.
во оригиналната слика. Наддавање е за еден фустан само.
Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, Ние не може да гарантира дека бојата на фустанот ќе биде иста како фотографии што го видов.
Со цел да се направи фустан се вклопуваат за вас, ве молиме дај ни вашиот exactitude големина и точната боја услов, кога прави нарачка. Начин на Плаќање
A. PLS кликнете на "Купи Сега" копчето кога ќе го поставите цел, тогаш тоа ќе доведе до крај на плаќање
Б. Зачувам е слободен обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции.
Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на продавачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.
Се врати и Политика за Наплата
Ние сме свесни дека тоа е тешко да купите венчаница преку Интернет, и ние навистина сакате да бидете среќни со вашата нарачка.
Ве молиме контактирајте со нас прво кога постои проблем со предмети кои сте ги добиле.
Ве молиме контактирајте со нас прво пред испраќање на предмети назад кон нас, и ние не прифаќаме враќа без да ни се јавите. Ние само го прифати враќањето на стандардна големина свадба наметки во совршена, сосема нова состојба (без чад мириси, без шминка дамки, нема измени).
Се облекуваат(es) мора да биде испратена назад во рок од 3 дена од денот на приемот ден.
За размена, клиентите плаќаат сите превозот цена.
За враќа, 30 % restocking плаќање ќе се наплаќа на сите враќа.

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18W, 20W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Назад Дизајн:
Ланче
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
Бренд Име:
QQ Љубовник
Воз:
Капелата Воз
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading,Tassel
Sleeve Стил:
Резервоар
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Сирена/Труба
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Број На Модел На:
Q16051600
Деколте:
V Деколте

Најдобри предлози во категоријата