.

.

2018 Бесплатен Превозот Со Врвен Квалитет Акции Три Слој Нето-Бела А-Линија Цвет Девојка Се Облекуваат Petticoat / Дете Crinolines/Underskirt

2018 Бесплатен Превозот Со Врвен Квалитет Акции Три Слој Нето-Бела А-Линија Цвет Девојка Се Облекуваат Petticoat / Дете Crinolines/Underskirt

DEN 408.00
DEN 282.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Pupular Стил Обичај Прави Свадба, Свадба Се Облекуваат Со Слика
Добредојдовте на Булчински Убавина Облека Co.,Ltd
Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.
Важно : Ако сте од БРАЗИЛ , ве молиме дај ни вашиот CPF во полето за пораки кога се врши плаќање, без неа, не можеме да ја објавите на пратката. ви благодариме за вашето разбирање
Слики покажуваат 2018 Бесплатен Превозот со Врвен Квалитет Акции Три Слој Нето-Бела А-Линија Цвет Девојка се Облекуваат Petticoat / Дете Crinolines/Underskirt
Бојата може да има малку разлика меѓу CRT екранот и LCD екранот
ако сакате да обичај прави pls дозволете ни да ги знаете :
1.Биста =___инчи или cm
2.Половината =___инчи или cm
3.Колковите =___инчи или cm
4.Рамо до половината =___инчи или cm
5.Половината до подот без чевли =___инчи или cm
6.Рамо до подот без чевли =___инчи или cm
7.Висина =___ инчи или cm(од врвот на главата до подот без чевли)
8.Фустан во боја =___ (изберете Било која боја или слика покаже боја)
Answer : ___________________________ NOTE : Сопствени Направени се облекуваат не прифаќа враќање
Ви благодариме за посетата на нашиот веб-сајт,ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.

Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Тип На Објект:
Petticoat
Материјал:
Полиестер
Техника:
кавга
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
NIXUANYUAN
Место на Потекло:
Jiangsu,Кина(копно)

Најдобри предлози во категоријата