.

.

ZUOYITING Бела Чипка Принцезата Свадба Ракавици Мода Женски Долго Дизајн Sequins Здолниште Свадба Фустани, Ракавици Свадба Додатоци

ZUOYITING Бела Чипка Принцезата Свадба Ракавици Мода Женски Долго Дизајн Sequins Здолниште Свадба Фустани, Ракавици Свадба Додатоци

DEN 416.16
DEN 229.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бренд : ZUOYITING Име : булчински ракавици Marerial : Памук,полиестер и spandex Големина : една големина за 19cm (Плочка мерење е дозволено 2-3cm грешки.) Пакување : Opp вреќа Боја : бела Предност : 100% Сосема нов и висок квалитет и убав дизајн,мода,погодно за носење

За производи : свадбата ракавици не вклучува никакви додатоци(ако некои додатоци шоу на слики,ако сакате додатоци на сликата,ве молиме контактирајте со нас да ги ред.) Бојата може да варира помеѓу различни од по CRT и LCD екрани.Не можеме да guarentee дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.
Купи е Информации : ве Молиме пополнете ги твоето ПОЛНО ИМЕ, вклучувајќи име,средно име и презиме при правењето на плаќање; ве Молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот стан Бр.,улица,град,регион и држава,и пост индекс.Во спротивно вашата парцела може да се вратија! Ние не сме одговорни за ГРЕШКА, иако спорот.
Политика на враќање :
Ние гарантираме 100% задоволство.Ако чувствувате дека не се задоволни со објектот е различна од опис. и квалитет.Ве молам дозволете ми да знам и можете да се чувствуваат слободно контактирајте со нас,целосна наплата,замена или замена е понуден.Само ако има потреба,ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена по добивање на вас.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот чини или не чини назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина.Се надеваме дека може да се разбере ова.
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги,ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек .Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации,ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво,јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате,па ве молиме не двоумете се да ме контактирате.Јас ќе се обидам мојот најдобар одговор ќе не подоцна од 24 часа,се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Кон својствата

боја:
Бела
Тип На Објект:
Свадба Ракавици
Пол:
Жените
Ракавици Големина:
една големина
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
ZUOYITING
Свадба Ракавици Стил:
Fingerless
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Број На Модел На:
D32
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Техника:
Хеклани
свадба ракавици:
чипка ракавици
Големина:
слободни
Ракавици Големина:
една големина
боја:
Бела
Одделот За Името:
Возрасни
Должина:
about 19cm
Број На Модел На:
1706-D32
Тип На Објект:
Свадба Ракавици
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Пакет:
1 пар

Најдобри предлози во категоријата