.

.

Kyunovia Обичај Љубов Булчински Букет со Бисер Брошеви Деверуша Свадба рачно изработени Цветни Сатен Рози Свадба Букет FE49

Kyunovia Обичај Љубов Булчински Букет со Бисер Брошеви Деверуша Свадба рачно изработени Цветни Сатен Рози Свадба Букет FE49

DEN 1972.80
DEN 1578.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Kyunovia Обичај Љубов Булчински Букет со Бисер Брошеви Деверуша Quinceanera Свадба рачно изработени Цветни Сатен Рози Свадба Букет FE49
Букет висина : околу 27cm Букет дијаметар : прибл 20cm
Цвет бои за овој букет може да се прилагоди , ве молиме погледнете го следново боја шема и изберете вашиот preffered боја #.
2-3 бои мешани се прифатливи, меѓутоа за подобар изглед ние ќе не препорачуваат повеќе од 3 бои во секој букет.
Ве молиме забелешка вашите бои кога се провери. Ви благодарам многу!
Може исто така да треба појавување Boutonniere & Зглоб Цвет на следниот линк :
Подолу се слики " прикажи боја #1 и #4 ( Чиста Бела и боја на слонова коска ) ,
боја #2 и #16 ( Бела, и Топла Розова ) :
****ВЕ МОЛИМЕ ДА ГО ПРОЧИТАТЕ ПРЕД ДА ГО КУПАТ**** ЧУВАЈТЕ НАШИОТ КРАТОК ЛИНК ВО ПРЕДВИД ЗА ЛЕСНО ПРЕБАРУВАЊЕ : НИЕ ПОСЕДУВАТЕ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ РАБОТИЛНИЦА ТУКА, ВО ЖЕЏИЈАНГ PROVIENCE,КИНА., ВО МОМЕНТОВ НИЕ, ГЛАВНО, СЕ НАПРАВИ ВИДОВИ НА СВАДБА БУКЕТИ И ACCESORIES. ТИЕ СЕ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ И СИТЕ ЌЕ БРОД НАДВОР ОД КИНА, ВО ОВОЈ СЛУЧАЈ ОБЈЕКТОТ ШТО СТЕ ГИ КУПИЛЕ МОЖЕ ДА ПОТРАЕ НЕКОЛКУ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ.
******** ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ ********
*** Тековната производство времето е помеѓу 2 - 5 дена.
*** Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако вашата свадба е помалку од 2 месеци далеку !
*** Точната боја натпревари не може да биде гарантирано врз основа на слики сам бидејќи резолуцијата на екранот за да варира во зависност од уредот за уредот. Ние ќе го прифати боја swatches со цел да се добие повеќе точни боја натпревар.
*** ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОВА НЕ Е ИГРАЧКА. *** Овие се метални скулптури со некои остри рабови. Чувајте се далеку од децата.
Ви благодарам многу за избор нашата продавница и честитки на вашиот посебен ден!
За Свадба Букети :
За Boutonnieres & Corsages :
За Свадба & Вечерни Фустани :
За Булчински Превез & Коса Додатоци :
За Свадба Булчински Појаси :
За Ливчиња Од Роза :
Почитувани Бразил Купувачи,Ние препорачуваме да се забелешка вашиот CPF БР. кога ставање ред, ние ќе го достави до пост службеник или да напишете на вашиот парцела.Се верува дека ова може да го забрза сопствени грешки,така што може да биде во можност да го добиете вашиот објекти порано.Ви благодариме однапред !
2311448319515674 може исто така како следниве елементи US $ 29.90 /парче US $ 41.10 /парче US $ 34.80 /парче US $ 32.00 /парче US $ 33.80 /парче US $ 32.20 /парче US $ 34.13 /парче US $ 34.50 /парче US $ 7.00 /парче US $ 25.90 /парче US $ 7.50 /парче US $ 2.65 /парче US $ 8.30 /парче US $ 15.96 /парче US $ 7.88 /парче US $ 8.78 /парче US $ 8.14 /парче US $ 3.36 /парче САД $ 3.36 /парче US $ 1.77 /парче

Кон својствата

Бренд Име:
Kyunovia
Материјал:
Свила,Полиестер,Rayon,Spandex
Број На Модел На:
FE49
Објектот Висина:
27cm
Објектот Должина:
20cm
Објектот Тежина:
0.45kg
Објектот Ширина:
20cm
Тип На Објект:
Свадба Букет
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата