.

.

TOPQUEEN Бренд S102 Бесплатен превозот Акции евтини дизајнер појаси за Rhinestones Акцентирани Булчински/Свадба Појас/Sash 1CM Лента

TOPQUEEN Бренд S102 Бесплатен превозот Акции евтини дизајнер појаси за Rhinestones Акцентирани Булчински/Свадба Појас/Sash 1CM

DEN 335.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


TOPQUEEN жените S102 рачно изработени Кристал Свадба вечер фустан sash Ремени Свадба невестата Појас Sashes за партијата
Ние знаеме како пофини детали направи вашата свадба дека дополнителните малку посебни и тоа е со тоа на ум дека сите наши булчински sashes/венчаница ремени и додатоци се рачно изработени. Нашата убава свадба sashes понуда стилски начин да се донесе целиот изглед заедно на вашиот голем ден. Нашата палета на свадба додатоци се произведуваат во нашите креативни-работилница, со иста љубов грижа и внимание како нашата свадба се облекуваат ремени, така што мал детал што го барате тука ,ние можеме да ви помогнеме да ги остварите вашите соништа да стане реалност.
Опис :
1.Совршен за дами, деверуша, домаќин и други формални прилики.
2.Булчински sash може да ги красат вашиот венчаница или формална облека.
3.На sash изгледа домот и може да се одрази на вашиот сопствен стил.
4 : Можат да бидат врзани во лак во задниот дел на gown или изменети за да вашиот gown да се носи како булчински појас
Карактеристики :
1.Тип : Појас
2.Декорација големина : 1.5*45см/0.59*17.71 ВО
3.Лента : 1*275cm/0.39x108.26 IN
4.Бои : 7 бои може да биде избран за панделка како боја опции или слики.
Пакет се вклучени :
1x Sash појас

Кон својствата

Тип На Објект:
Свадба Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
TOPQUEEN
Број На Модел На:
S102
Декорација:
Beading
Материјал:
Полиестер
боја:
7 Бои
Alique големина:
1.5*45см/0.59*17.71 ВО
лента големина:
1*275cm/0.39x108.26IN
Повод:
Свадба

Најдобри предлози во категоријата