.

.

Kyunovia Свила Свадба Цвет Вештачки се Зголеми Букет Деверуша Букети Рози 3PCs ПОСТАВЕНИ Пурпурна Акцент Brooch Булчински Букет FE83

Kyunovia Свила Свадба Цвет Вештачки се Зголеми Букет Деверуша Букети Рози 3PCs ПОСТАВЕНИ Пурпурна Акцент Brooch Булчински Букет

DEN 1298.88
DEN 1104.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Kyunovia Свила Свадба Цвет Вештачки се Зголеми Букет Деверуша Букети Рози 3 PCs ПОСТАВЕНИ Пурпурна Акцент Brooch Булчински Букет FE83
2 различни големини(С и Л) се достапни, ве молиме проверете ги следните податоци за вашиот референца,
Големина L изгледа дебели и тоа е супер за сите булчински
Големина S ќе биде одлично за пратилки или цвет девојки !
Можете да изберете да се купи букет или само изберете соодветен 3 PCs СЕТ ,
3 PCs СЕТ ќе содржи : 1 x Булчински Букет + 1 x Зглоб Corsage + 1 x Boutonniere
Слики Покажуваат :
Букет
Големина L :
Големина S :
3 PCs СЕТ :
****ВЕ МОЛИМЕ ДА ГО ПРОЧИТАТЕ ПРЕД ДА ГО КУПАТ**** ЧУВАЈТЕ НАШИОТ КРАТОК ЛИНК ВО ПРЕДВИД ЗА ЛЕСНО ПРЕБАРУВАЊЕ : НИЕ ПОСЕДУВАТЕ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ РАБОТИЛНИЦА ТУКА, ВО ЖЕЏИЈАНГ PROVIENCE,КИНА., ВО МОМЕНТОВ НИЕ, ГЛАВНО, СЕ НАПРАВИ ВИДОВИ НА СВАДБА БУКЕТИ И ACCESORIES. ТИЕ СЕ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ И СИТЕ ЌЕ БРОД НАДВОР ОД КИНА, ВО ОВОЈ СЛУЧАЈ ОБЈЕКТОТ ШТО СТЕ ГИ КУПИЛЕ МОЖЕ ДА ПОТРАЕ НЕКОЛКУ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ.
******** ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ ********
*** Тековната производство времето е помеѓу 2 - 5 дена.
*** Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако вашата свадба е помалку од 2 месеци далеку !
*** Точната боја натпревари не може да биде гарантирано врз основа на слики сам бидејќи резолуцијата на екранот за да варира во зависност од уредот за уредот. Ние ќе го прифати боја swatches со цел да се добие повеќе точни боја натпревар.
*** ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОВА НЕ Е ИГРАЧКА. *** Овие се метални скулптури со некои остри рабови. Чувајте се далеку од децата.
Ви благодарам многу за избор нашата продавница и честитки на вашиот посебен ден!
За Свадба Букети :
За Boutonnieres & Corsages :
За Свадба & Вечерни Фустани :
За Булчински Превез & Коса Додатоци :
За Свадба Булчински Појаси :
За Ливчиња Од Роза :
Почитувани Бразил Купувачи,Ние препорачуваме да се забелешка вашиот CPF БР. кога ставање ред, ние ќе го достави до пост службеник или да напишете на вашиот парцела.Се верува дека ова може да го забрза сопствени грешки,така што може да биде во можност да го добиете вашиот објекти порано.Ви благодариме однапред !
2311448319515674 може исто така како следниве елементи US $ 29.90 /парче US $ 41.10 /парче US $ 34.80 /парче US $ 32.00 /парче US $ 33.80 /парче US $ 32.20 /парче US $ 34.13 /парче US $ 34.50 /парче US $ 7.00 /парче US $ 25.90 /парче US $ 7.50 /парче US $ 2.65 /парче US $ 8.30 /парче US $ 15.96 /парче US $ 7.88 /парче US $ 8.78 /парче US $ 8.14 /парче US $ 3.36 /парче САД $ 3.36 /парче US $ 1.77 /парче

Кон својствата

боја:
Големина S Букет само, Големина L Букет only, Size S 3PCs СЕТ, Големина L 3PCs СЕТ
Бренд Име:
Kyunovia
Материјал:
Свила,Spandex,Viscose,Rayon,Полиестер
Број На Модел На:
FE83
Објектот Висина:
30cm
Објектот Должина:
26cm
Објектот Тежина:
0.53kg
Објектот Ширина:
26cm
Тип На Објект:
Свадба Букет
Димензии:
с и л
Тип:
Букет, Boutonniere,Зглобовите Corsage

Најдобри предлози во категоријата