.

.

Убавина-Емили Beaded Чипка Сатен Краток Булчински Ракавици Fingerless Свадба Ракавици Бела Боја На Слонова Коска Свадба Додатоци Veu Де Noiva

Убавина-Емили Beaded Чипка Сатен Краток Булчински Ракавици Fingerless Свадба Ракавици Бела Боја На Слонова Коска Свадба Додатоци

DEN 461.28
DEN 429.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

боја:
Бела, Боја На Слонова Коска
Тип На Објект:
Свадба Ракавици
Пол:
Жените
Ракавици Големина:
една големина
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Убавина-Емили
Свадба Ракавици Стил:
Fingerless
Техника:
Appliqued
Ракавици Должина:
Лактите
Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Свадба Ракавици
свадба додатоци:
Свадба Ракавици
краток булчински ракавици:
свадба ракавици fingerless
бела свадба ракавици:
casamento

Најдобри предлози во категоријата