.

.

1.2 Метри Чипка Работ Еден Слој Свадба Превез 2018 Булчински Превез Voile Де Mariee Свадба Додатоци

1.2 Метри Чипка Работ Еден Слој Свадба Превез 2018 Булчински Превез Voile Де Mariee Свадба Додатоци

DEN 1191.84
DEN 715.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Повеќе Производи
Фотографии
За Превозот :
(а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
(б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да нарачате/купување.
(в) Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до - не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија.
(d) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
(e) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
(ѓ) УСЛУГИ ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
(g) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! : -)
За Политика На Враќање :
1. Ние одбие teturn на предмети назад, без никакви проблеми со квалитетот. ако сте го купиле, а не како него, по што доби тоа, ние одбиваме да се вратат.
2. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
3. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.

Кон својствата

боја:
Бела, Боја На Слонова Коска
Тип На Објект:
Свадба Превези
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Превези Слоеви:
Еден Слој
Техника:
Appliqued
Превези Работ Стил:
Чипка Работ
Број На Модел На:
MV04
Бренд Име:
MERMAIDfUN
Материјал:
Полиестер
Должина:
1.2 Meters
чешел:
со чешел

Најдобри предлози во категоријата