.

.

Неколку Прстени од не ' Рѓосувачки Челик Прстен Сте Ми е Единствената Љубов Carvd Кристал Најдобар Подарок 2*1PC (Pls Остави Порака За Големината)

Неколку Прстени од не ' Рѓосувачки Челик Прстен Сте Ми е Единствената Љубов Carvd Кристал Најдобар Подарок 2*1PC (Pls Остави

DEN 345.12
DEN 262.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Состојба 100% Нов Целокупниот Материјал : Нерѓосувачки Челик
главната фитинг : Кристал Големина /
1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор / Количина 2 парчиња Дел Не. M4416 S Забелешка Црвена За ЖЕНИТЕ, Сина За МАЖИ
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам како што е подолу, Ако сакате да се плати преку друг метод, ве молиме контактирајте со нас.
Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не се плаќање погоре, ние ќе ви каже како да се плати со користење на други методи за плаќање.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Стандардната превозот метод е Кина Пост Воздухопловната (редовни начин). Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас ако сакате да го изразат начин, ние ќе ви каже колку екстра такса што треба да се плати. Превозот Метод RU Превозот BR Превозот НИ Превозот International Shipping Просек Превозот Време E-Пакет(>200g) / / 7-15 Дена / Кина Пост Воздухопловната 30-60 Дена 60-90 Дена / 20-30 Дена Изразат Испорака
(ЕМС/DHL/Федекс) 5-9 Дена 5-9 Дена 5-9 Дена 5-9 Дена Ние сме вид продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво пред да замине било неутрален/негативна повратна информација или отворање на спорот за нас , ние веруваме дека нашата искрена услуга ќе помогне да се реши овој проблем commendably. Сите предмети ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ве молиме вратете го објектот во рок од 14 дена по добивањето на тоа, ако не сте задоволни со тоа. Сите пријави се очекува да биде во оригиналните услови, ве молиме ни e-mail, прво за враќање адреса и инструкции.

Кон својствата

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
љубителите'
Поставување Тип:
Циганска Поставување
Материјал:
Метал
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
M4416S
Бренд Име:
MJARTORIA

Најдобри предлози во категоријата