.

.

MOONROCY Бесплатен Превозот Мода Кубни Циркони Прстени За Жените Австриската Кристал Накит трговија на Големо Свадба прстен девојки прстен Подарок

MOONROCY Бесплатен Превозот Мода Кубни Циркони Прстени За Жените Австриската Кристал Накит трговија на Големо Свадба прстен

DEN 120.00
DEN 96.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Прстен Големина:
5.5, 6.5, 8, 9
Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
J0229
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
2.5 mm
Бренд Име:
MOONROCY
Метали Тип:
бакарни легури
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Подарок,Свадба
Поставување:
австрискиот кристално

Најдобри предлози во категоријата