.

.

JEXXI Нов Моден Дизајн Девојки 925 Sterling Silver Прстени За Ангажирање Накит Топло Роденден Подароци За Жени

JEXXI Нов Моден Дизајн Девојки 925 Sterling Silver Прстени За Ангажирање Накит Топло Роденден Подароци За Жени

DEN 236.16
DEN 123.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


JEXXI Нов Моден Дизајн Девојки 925 Sterling Silver Прстени За Ангажирање Накит Топло Роденден Подароци
За Жените
Материјал : Сребрен & Кубни Циркон Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Кон својствата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
R50300
Повод:
Свадба
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
n
Функција:
n

Најдобри предлози во категоријата