.

.

JEXXI 925 Sterling Silver Елегантни Прстени за Жени Со Зелени Лисја Ангажман Прстен на Високо Квалитетни Додатоци Накит

JEXXI 925 Sterling Silver Елегантни Прстени за Жени Со Зелени Лисја Ангажман Прстен на Високо Квалитетни Додатоци Накит

DEN 228.96
DEN 156.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


JEXXI 925 Sterling Silver Елегантни Прстени за Жени Со Зелени Лисја Ангажман Прстен Висок Квалитет
Додатоци Накит
Материјал : Сребрен & Кубни Циркон Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Кон својствата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
R51200
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Свадба
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
n
Функција:
n

Најдобри предлози во категоријата