.

.

JEXXI Топла Продажба 925 Sterling Silver Жените Ангажман Свадба Прстени Со Colorfull Shinny CZ Кубни За Дами

JEXXI Топла Продажба 925 Sterling Silver Жените Ангажман Свадба Прстени Со Colorfull Shinny CZ Кубни За Дами

DEN 1684.80
DEN 168.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


JEXXI Топла Продажба 925 Sterling Silver Жените Ангажман Свадба Прстени Со Colorfull Shinny
CZ Кубни За Дами
Материјал : Сребрен & Кубни Циркон Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Кон својствата

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
R50900
Повод:
Свадба
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
n
Функција:
n

Најдобри предлози во категоријата