.

.

JEXXI Девојки Накит, Прстени 925 Sterling Silver Со Целосно Бел Кристал Камен Круг Дизајн За Жените парична Казна Накит Додатоци

JEXXI Девојки Накит, Прстени 925 Sterling Silver Со Целосно Бел Кристал Камен Круг Дизајн За Жените парична Казна Накит Додатоци

DEN 295.20
DEN 195.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


JEXXI Девојки Накит, Прстени 925 Sterling Silver Со Целосно Бел Кристал Камен Круг Дизајн За Жени
Парична Казна Накит Додатоци
Материјал : Сребрен & Кубни Циркон Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Кон својствата

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Свадба
Бренд Име:
JEXXI
Број На Модел На:
R51000
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
n
Функција:
n

Најдобри предлози во категоријата