.

.

Тренди 925 Сребрен Накит Црвено Гранат Циркон Бел Кристал Накит Сетови За Жените Свадба Обетки/Pendant/Ѓердан/Хривнија

Тренди 925 Сребрен Накит Црвено Гранат Циркон Бел Кристал Накит Сетови За Жените Свадба Обетки/Pendant/Ѓердан/Хривнија

DEN 1160.64
DEN 743.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Истиот производ линк.

Кон својствата

Метална боја:
прстен големина 6, прстен големина 7, прстен size 8, прстен големина 9
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Обликотшема:
Јајце
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки/Нараквица/Pendant/Прстен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Set017
Метали Тип:
Сребро.
Главната боја:
Црвена
материјал камен:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
925 сребрен
квалитет:
AAAAA+
Техника:
Рачно изработени
Is_customized:
Yes
подарок:
Бесплатни Подароци Кутија
Нараквици Lenth :
7-8 инчен

Најдобри предлози во категоријата