.

.

Етиопските поставите Накит Pendant Јаже Earring Прстен Златен накит поставите Еритреја Африка Свадба Ангажман поставува Habesha

Етиопските поставите Накит Pendant Јаже Earring Прстен Златен накит поставите Еритреја Африка Свадба Ангажман поставува Habesha

DEN 528.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Компанијата Alibaba Webesite : Етиопската поставите Накит Pendant Јаже Earring Прстен Злато позлатен накит поставите Еритреја Африка Свадба Ангажман поставува Habesha
Напомена : nmum цел>$3 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.5.товарни Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Пошта обично цена 20-50 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет. 2.Материјал : Месинг 3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија 4.Пакет : Opp кеси 5.Акции : Во парк точка 6.Никел слободни и да Доведе слободни. 7. Ги задоволи Европскиот стандард 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 дена во нормално време.
2. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена.
3.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
4.Купувачот одговара за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности.
5. Време На Испорака :
1.Ако ви се неисправни објектот што сакате да го вратите или попуст. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена од добивање на пратката. Сите се врати ставки мора да се врати со своите оригинално пакување и додатоци (ако е можно). Клиентот е одговорен за превозот обвиненија за вратени предмети.
2. Ние ќе рефундирање на парите за вас кога ќе се добие се врати ставки. Или замена на предметот за вас.
3. Понекогаш Воздухопловната може да пропушти некои пакети, ние ќе рефундирање на цена и превозот надомест кога не можете да добиете на вашиот објект.
4. Ние ќе се справи со рефундирање во 3 работни дена кога ќе се добијат информации од вас.
Ве молиме прочитајте ја нашата трговска Политика пред се купи, ако вие не се согласувате our trade policy ве молиме не го купи објектот од нас.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви се задоволни цело време, па искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.
Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку "Мои Пораки" или "Прашајте го Продавачот Прашања" пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 2, 3 ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се еднакви на негативен фидбек. Меѓутоа, ние секогаш ќе ви даде заслуженото позитивни повратни информации дури и ние не може да се добие истиот.

Кон својствата

Метална боја:
Злато Во Боја, Сребрена Боја
Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
10020406
Пол:
Девојки,Жени,љубовници',Девојки,Мажите,Унисекс
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Penant Earring Прстен
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Bangrui
Материјал:
Метал
Метали Тип:
24K Злато позлатен
обложено:
вакуум позлата
Gurangtee:
Две Години Гаранција
Накит Тип:
Етиопските поставите Накит Pendant Јаже Earring Прстен Златен накит поставите Eritr
Е Прилагодена:
Yes
Назад Наоѓање:
Дувачкиот
Материјал:
Бакар
Стил:
Класичен
Повод:
БИЛО

Најдобри предлози во категоријата