.

.

80% ПОПУСТ ! Женски Розова Боја Се Виолетови Циркон Прстен 925 Сребрен Исполни Ветувањето Ангажман Прстени За Жените Кристал Мода Накит

80% ПОПУСТ ! Женски Розова Боја Се Виолетови Циркон Прстен 925 Сребрен Исполни Ветувањето Ангажман Прстени За Жените Кристал

DEN 1123.20
DEN 191.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Метал : 925 Sterling Silver Исполнет
Главната скапоцен камен : ААА Циркони
Прстен Големина(приближно) : 6/7/8/9/10
Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Големина или да Одговара на Прашања
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Плаќање :
Т/T ,Alipay Excrow ,Кредитна картичка,Запад Унија
Враќање&Размена политика
Мажите го направија дефекти не се гарантира ,како што се на штета по употребата ,оштетувања од вода и така натаму .
Ако не сте задоволни со вашите елементи ,можете да разменувате објектот,но купувачот е одговорен за сите понатамошни на превозот обвиненија.Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно се испраќаат предмети.Што можете да направите како оваа :
Чекор 1 : Директно да контактирате со нас преку Трговија со датотеки, или ни e-mail во рок од 7 дена откако ќе го примите пакетот.
Чекор 2 : Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали .
Чекор 3 : Враќање на предмети за нас со следење на број,а потоа ние ќе испорака право објект до вас веднаш .
Повратни информации
1.Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2.Pls љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.
3.Ве МОЛИМЕ не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.

Кон својствата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3мм
Повод:
Ангажирање
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Bamos
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
SMT0999
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
925 sterling silver исполнет
aneis feminino:
црна свадба бенд
кубен циркони прстен:
дами/женски/Машки/Бохемски
Двоен прстен:
Кристал/Кристал Монистра Прстени
anillos nuevos 2016 година:
anillos compromiso mujer
bague најдобар пријател:
bague femme
anel aneis:
Anillos
австрискиот кристал прстени:
свадба бендови за парови
дијамантски накит:
bijoux

Најдобри предлози во категоријата