.

.

Исклучителна Жени 9 Ред Кристал Накит NIBA Бенд од не ' Рѓосувачки Челик Свадба Прстени

Исклучителна Жени 9 Ред Кристал Накит NIBA Бенд од не ' Рѓосувачки Челик Свадба Прстени

DEN 349.92
DEN 333.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


MOQ 1pcs Големина 6#/7#/8#/9#/10#, Ширина : 16mm Тежина 16 g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-5days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени
Големина во U. S. Стандард
Мерење
Обемот(mm)
Дијаметар(mm)
6
51.8
16.5
7
54.4
17.3
8
56.9
18.1
9
59.5
18.9
За Вашиот Референца

Кон својствата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
CA2062
Бренд Име:
VQYSKO
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Спиење Tracker
Материјал:
Кристално
Површината Ширина:
16mm
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Производи име:
нерѓосувачки челик свадба прстени
Материјал:
Нерѓосувачки челик и кристално
Големина:
6#,7#,8#,9#,10#
Тежина:
16g
Превозот начин:
ChinaPost ,DHL,UPS-от,Fedex
плаќање:
ТТ,WT ,LC,Кредитна картичка,Зачувам

Најдобри предлози во категоријата