.

.

Сребро позлатен накит Прстен за жените ангажман свадба панк bague femme anel гроздобер couronne anillos де plata Bijoux подарок DR51

Сребро позлатен накит Прстен за жените ангажман свадба панк bague femme anel гроздобер couronne anillos де plata Bijoux подарок

DEN 189.60
DEN 95.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Сребро позлатен накит, Прстени за жените ангажман свадба панк bague femme anel гроздобер couronne anillos де plata Bijoux подарок R51 Објект : Сребро Исполнет Панк Прстен Материјал : сребрен исполнет Пакување : Пена Фах Претставуваат : Мода,Класичен,Гроздобер,Романтични Повод : Секојдневниот Носат,Свадба,забава,Ангажираност на Тули Боја : Јасно Циркони : ААА Намалување на : Срцето&Стрелката

Кон својствата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
DR051
Бренд Име:
DODO&HIHANG
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Круг
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Функција:
-
Површината Ширина:
-
Главниот Камен:
ААА Кубни Циркон Дијамант
Пакување:
Пена Лента
боја:
Сребро.
Повод:
свадба/матурска/партија/фестивалот/Меморијалниот Ден
Метали Тип:
сребро позлатен

Најдобри предлози во категоријата