.

.

година Нови Пристигнување Женската Мода Три Бои Прстен Квалитет Злато-Боја Нерѓосувачки Челик Прстен за Жените Полна Големина трговија на Големо

година Нови Пристигнување Женската Мода Три Бои Прстен Квалитет Злато-Боја Нерѓосувачки Челик Прстен за Жените Полна Големина

DEN 190.08
DEN 162.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис : Мода прстен, златен прстен, нов прстен
Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик ( титан )
Нето тежина : 2.1 g
Пакување : OPP вреќа
Превозот : Превозот бесплатно
Подарок : торба Сомот
2016 година Нови Пристигнување Женската Мода Три Бои Прстен Квалитет Злато Позлатен Нерѓосувачки Челик Прстен за Жените Полна Големина трговија на Големо w Мода Титаниум Прстени за Жени Три Мешавина Боја 316 L не ' Рѓосувачки Челик 18 K/Розово Злато Позлатен Женски 3 Прстен се Поставува на Големо

Кон својствата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Utr8055
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
7mm
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки Челик ( Титан )
Прилики:
Запознавање / Партија / Матурска / Годишнината / Шопинг
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Подарок за:
Мајка / Девојка / Сопруга / Ќерка / Женски пријатели / Себе
превозот:
превозот бесплатно
Тип:
Моден прстен, златен прстен, нов прстен
Тежина:
2.1g

Најдобри предлози во категоријата