.

.

W220 пред заден амортизер гума кочење месеци за мерцедес 220 320 2438

W220 пред заден амортизер гума кочење месеци за мерцедес 220 320 2438

DEN 432.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1 . Опис : трговија на Големо авто воздушна суспензија поправка колекции за гума ракав за мерцедес W220 оем A2203205013
2.Спецификација 1.Состојба : нова 2.Висок квалитет,добра цена 3.1 ГОДИНА Производителите Гаранција 3.Референца ОЕМ БР : НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ REPLACMENT ДЕЛ го Заменува дел со следниве ОЕМ дел број (за референца само ) : A2203205013 A2203205013
4. Продолжување на производи, информации : трговија на Големо авто воздушна суспензија поправка колекции за гума ракав за мерцедес W220 оем A2203205013

Кон својствата

боја:
Предни, Задни
Тип:
Топ Гума
Мерцедес-Бенц Модел:
S500
Материјал Тип:
Гума
Специјални Функции:
воздухот вибрации
Име На Модел:
W220
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Објектот Дијаметар:
9.5cm
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
topmomota
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
0.2kg
OE Бр.:
A2203205013/A2203205013
Тип:
кочење гума
Позиција:
Задните / пред
О. е. Не:
A2203205013/A2203205013

Најдобри предлози во категоријата