.

.

Шеф за Полнење на Nissan Воланот Центар Адаптер ЦЕНТАР-N-1

Шеф за Полнење на Nissan Воланот Центар Адаптер ЦЕНТАР-N-1

DEN 99.36
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Што се купување на 100% Сосема Нов на : Tansky - Шеф за Полнење на Nissan Воланот Центар Адаптер ЦЕНТАР-N-1 FITMENT : За Nissan Претежно Автомобил,ве Молиме проверете ја големината како слика БОЈА : ЦРНА МАТЕРИЈАЛ : АЛУМИНИУМ / ПЛАСТИЧНИ СТИЛ : 1 ПАРЧЕ JDM СТИЛ (НЕМА да ОДГОВАРА НА ОРИГИНАЛОТ ВОЛАНОТ) ВОЛАНОТ ЦЕНТАР АДАПТЕР Стандард резервни 6 завртки шема наменета за било резервни трки воланот Трајни производи со највисок квалитет ве Молиме Земете предвид : Оваа точка не беше одредување на воздушното перниче волан и може да се користи во не воздушното перниче се тркала волан. БЕЛЕШКИ : се Вклопува лебдат рели трки или возила со акции кочница собранието отстранети и доволно јасни инсталација соба, како што е наведено во димензии дадени како што погоре само
** ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ ** Слика чисто за илустрација само. * Професионална Инсталација Препорачливо! Нема инструкции се вклучени! * Ние само го продаде стил и квалитет, Ние го продаде Orignal EPMAN Бренд. Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува. Модел# Автомобил Модел# Автомобил Модел# Автомобил M1 ЗА МИЦУБИШИ SU1 ЗА SUZUKI SA2 ЗА SAMALA М2 ЗА МИЦУБИШИ SU2 ЗА SUZUKI SA3 ЗА SAMALA М3 ЗА МИЦУБИШИ SU3 ЗА SUZUKI SA5 ЗА LADA MC ЗА МИЦУБИШИ SU4 ЗА SUZUKI SA6 ЗА VALGA OM10 ЗА МИЦУБИШИ SU5 ЗА SUZUKI P106 ЗА PEUGEOT OM33 ЗА МИЦУБИШИ OU24(СУ-1) ЗА SUZUKI P206 ЗА PEUGEOT OM33 ЗА МИЦУБИШИ OU26(СУ-6) ЗА SUZUKI P206-2 ЗА PEUGEOT Т1 ЗА ТОЈОТА OU94 ЗА SUZUKI P306 ЗА PEUGEOT T2 ЗА ТОЈОТА ON2 ЗА NISSAN P405 ЗА PEUGEOT T3 ЗА ТОЈОТА ON5 ЗА NISSAN P506 ЗА PEUGEOT T6 ЗА ТОЈОТА ON6 ЗА NISSAN ПОВТОРНО ЗА NENAULT T7 ЗА ТОЈОТА ON07 ЗА NISSAN E36 ЗА BMW T12 ЗА ТОЈОТА ON131 ЗА NISSAN E30 ЗА BMW OT01(T-16) ЗА ХОНДА OT01(T-16) ЗА ХОНДА, G. M. 1 G M OT48(T-17) ЗА ХОНДА O127 ЗА ISUZU G. M. 2 G M OH1 ЗА ХОНДА HY1 ЗА HYUNDAI OH2 ЗА ХОНДА HY2 ЗА HYUNDAI R2 ЗА MAZDA OH3 ЗА ХОНДА HY3 ЗА HYUNDAI FO2 ЗА FORD OH124 ЗА ХОНДА HY4 ЗА HYUNDAI OH08 ЗА ХОНДА HY5 ЗА HYUNDAI OH1248 ЗА ХОНДА Д1 ЗА DAIHATSU BZ1 ЗА БЕНЦ OH90 ЗА ХОНДА D2 ЗА DAIHATSU BZ2 ЗА БЕНЦ OH172 ЗА ХОНДА Д3 ЗА DAIHATSU FT ЗА FIAT OH106 ЗА ХОНДА D4 ЗА DAIHATSU CH1 ЗА CHEVROTLET VW2 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" D7 ЗА DAIHATSU DA1 ЗА DAEWOO VW4 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" D19(D-1) ЗА DAIHATSU DA2 ЗА DAEWOO VW4 A ЗА "ФОЛКСВАГЕН" D24(Д-5) ЗА DAIHATSU CL1 ЗА CHRYSLER GOLF1 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" К ЗА KIA CL1 ЗА CHRYSLER GOLF2 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" S ЗА SSANGYONG SA1 ЗА SAMALA GOLF3 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" S515 ЗА СУБАРУ

Кон својствата

Автомобил Производител:
Универзална
Бренд Име:
Спортски ЦЕНТАР
Материјал:
алуминиум / пластика
Име На Модел:
ЦЕНТАР-N-1
Состојба:
Нови
Производителот Дел Број:
6 Гром Дупка Трки Воланот Центар Адаптер
Површина:
Црна
Осветленост Дел Број:
Управувачот Центар Адаптер Шеф Комплет
детали:
модификации се потребни за објектот да се вклопи
Материјал:
алуминиум / пластика
Стил:
1 парче на JDM стил воланот центар адаптер
Стилот 1:
одговара најмногу резервни волан тркала многу други генерички бренд
Fitment:
за nissan
Воздушното Перниче се тркала управување:
Не Се Вклопуваат

Најдобри предлози во категоријата