.

.

Subframe Бар+ Пониски Вратоврска Бар+ Задни Помала Контрола Рака СРЕБРО За Мицубиши Протон ЕП-EVOASRLCAB-D

Subframe Бар+ Пониски Вратоврска Бар+ Задни Помала Контрола Рака СРЕБРО За Мицубиши Протон ЕП-EVOASRLCAB-D

DEN 2614.08
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Што се купување на 100% Сосема Нов на :
Subframe Бар+ Пониски Вратоврска Бар+ Задни Помала Контрола
Арм СРЕБРО За Мицубиши Протон-апарат TK-EVOASRLCAB-D
W Целиот Сет : Златна Сребро Црвена Сина, Виолетова
Вратоврска Бар : Златна Сребро Црвена Сина, Пурпурна Црна
ASR : Златна Сребро Црвена Сина, Црна, Виолетова
Контрола Рака : Златна Сребро Црвена Сина, Виолетова
Контрола на Рака треба да се прилагодите : Црна Околу 2~3 дена
Вратоврска бар со оригинални налепница
Уморни од носење надвор гуми и сиромашните влечење? Обидете се на нашиот ПРЕД ПОНИСКИ за КОНТРОЛА на ОРУЖЈЕТО. Тие се овозможи мала корекција кога фино подесување на вашиот трка spec суспензија. Мора да кога помал автомобил, одлична за лебдат, road трки Лесна инсталација.
Примена
Одговара за Мицубиши Мираж 1997-2001
Одговара За Мицубиши Протон Wira&Satria
Одговара За Протон Wira 1.6/1.8
Одговара За протон Waja 1.6/1.8 Satria Нео 1.6
Одговара За Генералот Персона 2 1.6
Одговара за 1.6 Мицубиши Ево 1/2/3
100% Сосема Нов, Никогаш не се Користат или се Инсталирани
Еден пакетот вклучува
1 X Subframe Бар
1 X Пониски Вратоврска Бар
1 X Задните Помала Контрола Рака
Боја : Сина,Црвена,Сребрена,Златна,Виолетова
Ве молиме изберете боја откако ќе се направи нарачка.
Јас f не ни кажете боја која ќе испрати Сребро.
Задните Пониски Вратоврска Бар со оригинални налепница
Направен од Висок Квалитет на Алуминиум T606
Алуминиумски Цевки и загради, лесни
Нерѓосувачки и оближена со цинк хардвер
Subframe Заграда
Направен од Висок Квалитет на Алуминиум T6061
Елоксирани Алуминиумски е Одлична за Долг Живот и Отпорност на Корозија
Супер Силна Поддршка за Дното Рамка
Зголемување на Располагањето и Управувањето Стабилност
Задните Помала Контрола Рака со боја кутии
Направен од висок Квалитет на Алуминиум
Дизајниран како Фабрика за Замена(Без Модификација е Потребно)
Совршен за Секое Граѓанско Изгради.Зајакнување на Задниот Крај на Возилото
Како И Помагање надвор со Оние Camber Прашања
Еден поставува вклучува две парчиња,и лево и десно.
Слика чисто за илустрација само.
* Професионална Инсталација Препорачливо! Нема инструкции се вклучени! *
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.

Кон својствата

боја:
Сина, Златна, Сребрена, Црвена, Виолетова
Мираж-Година:
1998,2000,1997,2001,1999
Поставување на Возило:
Задните
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
Алуминиум
Мицубиши Модел:
мираж
Другиот Дел Број:
N/M
Објектот Должина:
000
Објектот Висина:
0000
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Објектот Ширина:
000
Осветленост Дел Број:
ВРАТОВРСКА БАР ЗАДНИТЕ
Производителот Дел Број:
EP-EVOASRLCAB-D
Специјални Функции:
Универзална
Бренд Име:
ASR Addco Спорт Трки
Објектот Тежина:
6.5
боја:
Златни Сребрени Црвена Сина, Виолетова
is_customized:
Yes
ПОВРШИНА:
ANODIZE
Функција:
Шасија Компоненти
Заменете објект:
ПОД-РАМКА ПОНИСКИ ВРАТОВРСКА БАР ЗАДНИТЕ
Автомобил модел:
за Протон/Мицубиши
Го замени целосно име:
За протон Waja ЗАДНИТЕ ПОД-РАМКА ПОНИСКИ ВРАТОВРСКА БАР
Осветленост Дел Број:
За Мицубиши Ево Задните Контрола Рака Суспензија Рака Поставени Комплет
Другиот Дел Број:
За Мицубиши Протон Задните Контрола Суспензија Грб
Поставување на Возило:
Задните

Најдобри предлози во категоријата