.

.

2017 Кореја UPF 50+ Lycra Долг Ракав Бански Осип Guard Девојка Wetsuit Деца Плажа Сонцето УВ Заштита Rashguard 80-150cm Висина

2017 Кореја UPF 50+ Lycra Долг Ракав Бански Осип Guard Девојка Wetsuit Деца Плажа Сонцето УВ Заштита Rashguard 80-150cm Висина

DEN 1374.72
DEN 962.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Децата Осип Guard Бренд : Sbart Материјал : Lycra (85% Најлон + 15% Spandex) Големина Водич : Деца Големина Водич : Големина Висина(cm) S 80-90 М 90-100 L 100-110 XL 110-120 2 XL 120-130 3 XL 130-140 4 XL 140-150
Големина : ве Молам да се споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, Тоа е Lycra Ткаенина,добра elactic, тоа би можело да се водат околу 15-20 cm . ви благодариме. (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи) Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од подолу се слики, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Осип Стражари
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Бренд Име:
Sbart
Материјал:
Lycra,Spandex,Најлон
Број На Модел На:
609
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Девојки

Најдобри предлози во категоријата