.

.

2 парчиња Сино/Портокал TPU сурфање на ветер Подигнат Линија Прилагодливи 28-34 инчен ( Сино / Портокал) за Спортови на Вода Surf Сурфање Додатоци

2 парчиња Сино/Портокал TPU сурфање на ветер Подигнат Линија Прилагодливи 28-34 инчен ( Сино / Портокал) за Спортови на Вода

DEN 1878.72
DEN 1334.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
- Прилагодлива должина тип
- Имаат јамка и кука fastener
- треба да не се лизга бум влошки
- Слајд на линии, треба задните на бум да биде симната за монтирање
- Вкупна Должина : околу. 28-24 инчен / 71-86cm
- Материјал : TPU
- Боја : сина/портокал
Пакетот Вклучува : 2 x сурфање на ветер Подигнат Линии
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.Во светот превозот, само освен неколку земји .
2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.
3. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.
4.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
5.Време На Испорака :
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе го организира превозот ASSP.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Применливи Луѓе:
Жените
Тип:
Bodyboards
Бренд Име:
MagiDeal

Најдобри предлози во категоријата