.

SHENHONG Дијамант Торта Мувла 3 D Мус Торта Габи, За сладоледи Чоколади Пан Bakeware Геометриски форми MouleМатериј

Достапно за вашата нарачка

3 Pcs Јагода Дизајн Силиконски Калап Фондан Мувла Торта Декорирање Алатка Чоколадо Gumpaste Мувла, Sugarcraft, Куј

Достапно за вашата нарачка

Спецификации : Материјал : силика гелГолемина на : Голем : 3x3x1.5cm / 1.18x1.18x0.59inПроизвод тежина : 7gЦел : се корис

Достапно за вашата нарачка

Креативни Силикони Scraper Плоча Гума Шпатула Кујна Остатоци Печење Чисти Тенџере Стружење Шпатула За Печ

Достапно за вашата нарачка

Карактеристики : Високо квалитетен материјал : трајни производи за употреба.Цвет форма калап за DIY торта

Достапно за вашата нарачка

Опис големина : 14 CM*7.5 CM тежина : 70g Боја : розова Пакување : OPP вреќа Материјал : 100% Храна Одделение Силиконс

Достапно за вашата нарачка

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Пластични Боја : Сребро +Зелена Користи за да се намали пица, тестенини,

Достапно за вашата нарачка

2 X Шпатула За Торта Scraper Торта Неспокојот Полирач Алатка Слатки Фондан Силикони Patisserie Шпатула Слатка То

Достапно за вашата нарачка

Здраво,добар ден,почитувани пријатели Ви благодариме за вашето доаѓање Нашите кина нова година доаѓа,п

Достапно за вашата нарачка

Направени од храна одделение материјал Идеален за домашна кујна партија свадба печење десерт украсува

Достапно за вашата нарачка

МултиЛист Maple Leaf Трева Зрела Торта Торта Силиконски Калап Diy Чоколадо Мувла Кујна Течни Торта Печење Ала

Достапно за вашата нарачка

Ставка ОписМатеријал : Храна Одделение СиликонскиГолемина : Како се покаже сликаТежина : 30gОбјектот бој

Достапно за вашата нарачка

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика.Оваа мувла е флексибилен

Достапно за вашата нарачка

тип : торта алаткиТорта алатки тип : мувлаФункција : Екопријателски ,порибеноMetarial : силиконЕкориснички :

Достапно за вашата нарачка

Материјал : висок квалитет на храна на ниво на силиконски Функција Лесен за употреба и чисти Еднократно,

Достапно за вашата нарачка

Производство На ОписМатеријал : Храна Одделение металПакетот вклучува : чоколадо мувлаAnswer : _____________________

Достапно за вашата нарачка

Бонбони Бисер Работ на Силиконски Калап Чипка Накит Околу Мувла Бисер Околу работ Фондан Силикони Торт

Достапно за вашата нарачка

Повратни информации, Ние искрено се надеваме дека може да ни даде добра оценка Плаќање прифаќаме кредит

Достапно за вашата нарачка

ДОБРЕДОЈДЕсрце облик, големина за : 7.5*7cmтркалезна форма големина за : 7*7cmКарактеристики : * 100% Сосема Нов

Достапно за вашата нарачка

5974 AMW Малата Птица Колаче Машина Нерѓосувачки Челик Бисквит Мувла Фондан Торта Декорирање Алаткиматери

Достапно за вашата нарачка

materail : храна одделение силиконскиголемина на : 20.5*20.5*5.5 cmтежина : 139.6 gбоја : случајни боја испратиДраг При

Достапно за вашата нарачка

Големина на : 3.1*3.1*1.3 cmвнатре големина : 2.4*2.1 cmТежина : 12gКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна оддел

Достапно за вашата нарачка

Големина : погледне во сликаМатеријал : храна одделение силиконскиКарактеристики на производот : 1 : 100% з

Достапно за вашата нарачка

карактеристикиУдобно за вас да се тркалаат тесто, колачи и подели колачиМултифункционален стаклени вл

Достапно за вашата нарачка

Материјал : Храна Безбедно СиликониБоја : Случајни БродНадвор Големина : Шоу во сликаПакетот Вклучува : 2

Достапно за вашата нарачка

Ставка ОписМатеријал : ПластикаТежина : 36gГолемина : околу 12*0.5 cm / еезБоја : Случајни бојаВисок квалитет и

Достапно за вашата нарачка

Цвет Пеперутка DIY Силикони Чипка Мат Cupcake Фондан Калапи Gumpaste Чоколадо Габи Sugarcraft Торта Декорирање Алатк

Достапно за вашата нарачка

Спецификации : Направени од храна одделение пластика, нетоксични.Издржливи и разноврсна, лесно се корис

Достапно за вашата нарачка

Фондан Gateau ballon де Пан modelisation Машина Бисквит etain Кујна Moule Decoration Couleur : Argent Matiere : 100% алуминиум не toxique Poids : 15g

Достапно за вашата нарачка

Мин Нарачката е 7 ДОЛАРИ! Може Да Се Меша Цел.Ако вашата цел е помалку од $7, Ние ќе биде предаден, Кина Пост

Достапно за вашата нарачка

1.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се пр

Достапно за вашата нарачка

Забелешка!!! Многу продавачи на aliexpress користат лажни материјал за да копирате WALFOS производи неодамна ни

Достапно за вашата нарачка

РУСКИТЕ КУПУВАЧИ : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗА ВТОРИОТ ОБЈЕКТ (ВО ЕДЕН РЕД) ВО РУСИЈА КУПИ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВ

Достапно за вашата нарачка

Материјал : храна одделение силиконски калапГолемина на : 8.3*8.3*1.2 см(4 ѕвезда мувла)Тежина : 74g

Достапно за вашата нарачка

Опис На Производотcakepops стојат Добар квалитет и ценаПрикажува 13cake се појавува која држиОдлично за бонбо

Достапно за вашата нарачка

Опис : Материјал : Храна безбедно силикониБоја : како што е прикажано на СликатаГОЛЕМИНАВкупната големи

Достапно за вашата нарачка

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : Како што е прикажано на сликата♥ Боја

Достапно за вашата нарачка

понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник Ако не можете да добиете предмети во времето, в

Достапно за вашата нарачка

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Лесно да се користи и чисти,машина за миење садови Безб

Достапно за вашата нарачка

Забелешка : Ако купите повеќе,ние може да ви даде бесплатен превозот со брзо express.Квалитет : Низ Европа и

Достапно за вашата нарачка

Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок обичај објектот боја автоматски ќе

Достапно за вашата нарачка

Здраво!Добредојдовте на Нашата Продавница!Се надевам дека ќе се забавуваат тука, додека во шопинг!Ние и

Достапно за вашата нарачка

Здраво!Добредојдовте на Нашата Продавница!Се надевам дека ќе се забавуваат тука, додека во шопинг!Ние и

Достапно за вашата нарачка

Здраво!Добредојдовте на Нашата Продавница!Се надевам дека ќе се забавуваат тука, додека во шопинг!Ние и

Достапно за вашата нарачка

Ставка ОписГолемина : 12.7 CM*6.7 CM*1 CMweigt : 54g Пакување : opp вреќа Производ во Боја : Розова Материјал : 100% Храна О

Достапно за вашата нарачка

23pcs / set Нерѓосувачки Челик Зголеми Цвет Petal Calyx Мувла DIY Фондан Торта Машина Slicer Бисквит Мувла Торта Декор

Достапно за вашата нарачка

Тип : Торта Мувла Мувла Боја : Случајни Боја Материјал : Силикон Шема : Израел Писмо Мувла Големина : прибл

Достапно за вашата нарачка

Количина : 1 PCТип : Тесто ФармацевтБоја : ЖолтаМатеријал : ПластикаГолемина : About14.5*16cmПлаќање : Само се чув

Достапно за вашата нарачка

Големи Силиконски Шпатула Мешање Scraper Четка Путер од кујната Utensil Алатка со дрвени РачкиПроизвод inforamtion

Достапно за вашата нарачка

Ова е мал калапи , тоа е многу мал , внимание ве молам !Големина и тежина може да имаш мала грешка, за повик

Достапно за вашата нарачка