.

Главниот : крап, крапот и слатководни риби Употреба : 1 со мамката : 1 торба можат да бидат опремени со ориз

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

опис : преносни и издржливи тој е наменета за риболов прачка нетоксични, еколошки Погодни за риболов ког

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Мека Црв Мамка со Кука3.5 g Убодни Главата+5.5 cm Црв4 Парче / ТорбаЗа Риболов Почетник

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

dianxiaobao_1dianxiaobao_2wyприклучокstartwyприклучоккрај20pcs / торба wobbler jigging 60mm 1.81 g мека мамки за риболов намамат Вешт�

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики : Јамка tyer се користи за да постојано се врзуваат мали циклуси кои се идеални за губење н�

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Спецификации : Состојба : 100% сосема нов.Боја : портокал / Жолта ФлуоресцентнаМатеријал : EPSКоличина : 6pcs Ле

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Maximumcatch Мува Риболовен Прибор Вест Пакет Алатка Комбо Линија Nipper / Форцепс / Zinger / Лидер Straightener Maxcatch Летаа�

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка