.

M675Табела големина 13 CM грешка Кина големина Биста рамо должина cm инчен cm инчен cm инчен М 96 37.80 37 14.57 81 31.89 L 10

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Купувачи се покажеЗабелешка : 1)Од големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 12cm разлика,ве Молиме да бида

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

12872 НОВ ЛЕТЕН ФУСТАН1.Големината систем на различни брендови е различен.2.Ве молиме погледнете го подолу

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Оваа големина на руската Федерација 3844откако ќе знаете вашето тело мерења,консултирајте се со Големина

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Повеќе За ПроизводотПочитувани купувачот,Добредојдовте на нашата продавница!Бесплатни големина=Една �

Ценетост на стоката: