.

Бренд : SXDOOLМодел : SXD8025 B24 HГолемина : 80*80*25mmНапон : 24 V DCАктуелни : 0.20 НаВРТЕЖИ во минута : 3800CFM : 51 CFM2 PПрилагод

Достапно за вашата нарачка

Gdstime 40x40x15mm 2 Pin DC 12v Brushless Вентилаторот за ЛадењеПараметри : Димензии : 40mm x 40mm x 15mmНоминална Напон : DC 12 VКоне

Достапно за вашата нарачка

Тивко ракавлого дизајнУлтра тивок СРЕДИНАТА на брзина brushless DC КомпресорСечилото Материјал е термоплас

Достапно за вашата нарачка

МОЈОТ Драг пријател : ако сакате да го нарачате голема количина, ве молиме контактирајте ме за да добиет

Достапно за вашата нарачка

МОЈОТ Драг пријател : ако сакате да го нарачате голема количина, ве молиме контактирајте ме за да добиет

Достапно за вашата нарачка

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : Пред вас ќе нарачате,ве молиме проверете ја вашата матична плоча со покажа

Достапно за вашата нарачка

Опис на ПроизводотБренд Име : CooltexСостојба : 100% НовиМатеријал : Алуминиум 6063T5Heatsink Боја : ЦрнаОбработка м

Достапно за вашата нарачка

ANSWER : ___________________________ NOTE : ПОЧИТУВАНИ,ОВА НЕ Е ЦЕЛОСНА НОВА КАРТИЧКА,НО НЕГОВАТА ОРИГИНАЛНА И МНОГУ УБАВО,

Достапно за вашата нарачка

Бесплатен превозот 2 парчиња / многу 4pin 85mm кулер Графичка картичка вентилатор за REDEON RX 570 GIGABYTE rx570 игри 4 GB

Достапно за вашата нарачка

ЗА ASK53 SV Лаптоп плоча K53 SV k53 S X53 SV A53 S Плоча N12 PГША1 РЕВ 3.1 / 3.0 HM65 1 G GT520 M плоча

Достапно за вашата нарачка

Се врати превозот ќе биде платен од страна на Купувачот.Враќање & Наплата1.Сите вратени предмети МОРА да

Достапно за вашата нарачка

Делта Електроника ДПС280 AB4 Server Напојување 3 Месец(s) Опис Делта Електроника ДПС280 AB4 Server Напојување 280 W FLEX

Достапно за вашата нарачка

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот

Достапно за вашата нарачка

Ние и ветуваме дека сите производи ќе бидат тестирани пред пратката.Пред пратката,можам да испратите те

Достапно за вашата нарачка

Бренд : Sunon Модел : A2259MBL ТЦ.GN Големина : 254*89mm Напон : 220240 V Вати : 23 / 30 W ВРТЕЖИ : 1400 / 1600 RPM

Достапно за вашата нарачка

Оригиналниот лаптоп внатрешен Звучник за Оригиналниот лаптоп внатрешен Звучник за DELL XPS 1530 M1530Ако ви тр

Достапно за вашата нарачка

Новиот бренд со кутија 4.Ако сте задоволни со нашата служба или друг проблем,ве молиме контактирајте со

Достапно за вашата нарачка

6pcs / многу Термички Маснотии Проводници Силикони Паста за Ладење Кулер Heatsink За PC CPU 6 LW9 ПРОЦЕСОРОТ Топлин

Достапно за вашата нарачка

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот

Достапно за вашата нарачка

Нови оригинални бесплатен превозот звучник за HP Павилјон G6 G61000 Г71000 Г71156 NR г71113cl SBC3 KR15 T102 ABD лаптоп, лаптоп

Достапно за вашата нарачка

12 V 2Pin 80x80x10mm PC Компјутер, ПРОЦЕСОРОТ Систем Heatsink Brushless Вентилаторот за Ладење 8010Карактеристики : 100% сосем

Достапно за вашата нарачка

Marke neue лаптоп процесорlufter павилјон dv6 dv66000 dv66050 dv66090 dv66100 dv76000 sunon p / n : mf60120v1c181s9a OrigКарактеристики : marke neue und h

Достапно за вашата нарачка

За насНие нудиме квалитет на производите на светот,имаме бројните акции и добро соработуваат врска со fa

Достапно за вашата нарачка

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.1 x CPU

Достапно за вашата нарачка

Ве молиме потврдете дека спецификацијата е ставен на ред Ви благодариме Опис : Лаптоп процесор ладење в

Достапно за вашата нарачка

DC 12 V 2 P 40mm 40x10mm 4cm Топкатаимајќи Ладење Heatsink 3 D Печатач ФанПараметри : Димензии : 40×10ммКонектор : 2 Pin(2.54)Ном

Достапно за вашата нарачка

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам Превозот : 1.Бесплатен Превозот

Достапно за вашата нарачка

Нови Оригинални Ладење Вентилатор За ASF450 C F450 L F550 C F550 L X550 V A550 X550 C Кулер Радијатор Вентилаторот за Ладење

Достапно за вашата нарачка

BA4101898 A BA4101900 A За Samsung NP550 NP550 P5 C Лаптоп Плоча DDR3 Ge Force GT650 M BA9209094 A BA9209094 BВе Молиме Имајте Во Предвид : 1.Матичн

Достапно за вашата нарачка

2.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress Ве молим

Достапно за вашата нарачка

Gdstime 3 Pin DC 12 V 40mm x 40mm x 10мм Brushless Вентилаторот за ЛадењеОпис На Производот : Параметри : Димензии : 40x40x10mmКоне

Достапно за вашата нарачка

Оригиналниот Лаптоп ПРОЦЕСОР Вентилаторот за ладење Радијатор за AsN61 N61 J N61 V N61 JV N61 JQ Топлина мијалник Heat

Достапно за вашата нарачка

Оригиналниот Лаптоп Звучник за DELL XPS L501x L502 X Говорникот Лево и десноАко ви треба многу ве молиме countact нас

Достапно за вашата нарачка

3 D USB 2.0 Виртуелна 7.1 Канал Аудио Звучна Картичка Адаптер За Лаптоп КОМПЈУТЕР WIN 7 MacUSB 2.1 Канал (Virtual 7.1) звук

Достапно за вашата нарачка

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

Достапно за вашата нарачка

БЕЛЕШКИ : Ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Достапно за вашата нарачка

Опис на производот PCIE изразат 1 X да 16 X столб картичка extender кабел Сите на нашите предмети се 100% тест 2 слој

Достапно за вашата нарачка

слободен брод DL320 E DL320 EG8 GEN8 675449001 675449002 GFM0412 SS Серверот Вентилаторот за Ладење 1 U DL320e G8 серверот фан 1pcs * DL320

Достапно за вашата нарачка

Ние и ветуваме дека сите производи ќе бидат тестирани пред пратката.Пред пратката,можам да испратите те

Достапно за вашата нарачка

Денес е Специјална ПонудаОпис На ПроизводотКарактеристики на производот : Спогодба со Ro HS и да го ДОСТИ

Достапно за вашата нарачка

Денес е Специјална ПонудаОпис На ПроизводотКарактеристики на производот : Спогодба со Ro HS и да го ДОСТИ

Достапно за вашата нарачка

продавница Касиерот Фиока кутија 24.6 cm*24.4 cm*3.5 смMetriel : ABS

Достапно за вашата нарачка

ОписЅВЕЗДИ922 Карактеристики : 100% сосема новМодел : ЅВЕЗДИТЕ922Коефициент на топлинска спроводливост : >0.67

Достапно за вашата нарачка

2.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Aliexpress Ве молим

Достапно за вашата нарачка

Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Лаптоп процесор ладење вентилато

Достапно за вашата нарачка

Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригин

Достапно за вашата нарачка

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адрес

Достапно за вашата нарачка

GDT 200mm Челик Вентилатор, Грил Guard ЗаштитаКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Обезбедува додад

Достапно за вашата нарачка

Се конвертира паралелно АТА да Сериски SATA Одговара за 40pin IDE уред,како што 3.5 IDE,CDROM,CDRW и слично...

Достапно за вашата нарачка

Kinlstuo DDR2 2 GB Ram меморија 800 Mhz 667 Mhz работа сите INTEL и AMD компатибилна меморискаКаде што можете да ги видите на

Достапно за вашата нарачка

СТЕ имале подобро да се споредат слик wtih вашиот оригиналот,ви благодарам.Превозот : 1.Бесплатен Превозот

Достапно за вашата нарачка

Добредојдовте да контактирате со нас во Врска со : 1,Како да се најде точната плоча за вашиот лаптоп КОМП

Достапно за вашата нарачка

Добредојдовте да ја Посетите нашата ПродавницаЦЕЛТА НА Висок квалитет, Најдобра цена и Добра Услуга ЗА

Достапно за вашата нарачка

Нови Оригинални Процесорот Ладење Вентилатор За MSI GE60 MS16 GA 16 GC MS16 GH MS16 GF MS16 GD DC Brushless Cpu Ладилник Радијатор

Достапно за вашата нарачка

Добредојдовте да ја Посетите нашата ПродавницаЦЕЛТА НА Висок квалитет, Најдобра цена и Добра Услуга ЗА

Достапно за вашата нарачка