.

Бренд : SXDOOLМодел : SXD8025 B24 HГолемина : 80*80*25mmНапон : 24 V DCАктуелни : 0.20 НаВРТЕЖИ во минута : 3800CFM : 51 CFM2 PПрилагод

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Gdstime 40x40x15mm 2 Pin DC 12v Brushless Вентилаторот за ЛадењеПараметри : Димензии : 40mm x 40mm x 15mmНоминална Напон : DC 12 VКоне

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Тивко ракавлого дизајнУлтра тивок СРЕДИНАТА на брзина brushless DC КомпресорСечилото Материјал е термоплас

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

МОЈОТ Драг пријател : ако сакате да го нарачате голема количина, ве молиме контактирајте ме за да добиет

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

МОЈОТ Драг пријател : ако сакате да го нарачате голема количина, ве молиме контактирајте ме за да добиет

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : Пред вас ќе нарачате,ве молиме проверете ја вашата матична плоча со покажа

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Опис на ПроизводотБренд Име : CooltexСостојба : 100% НовиМатеријал : Алуминиум 6063T5Heatsink Боја : ЦрнаОбработка м

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

ANSWER : ___________________________ NOTE : ПОЧИТУВАНИ,ОВА НЕ Е ЦЕЛОСНА НОВА КАРТИЧКА,НО НЕГОВАТА ОРИГИНАЛНА И МНОГУ УБАВО,

Ценетост на стоката: