.

Истиот производ линк.

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

JEXXI Девојки Накит, Прстени 925 Sterling Silver Со Целосно Бел Кристал Камен Круг Дизајн За ЖениПарична Казна Наки

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

JEXXI Топла Продажба 925 Sterling Silver Жените Ангажман Свадба Прстени Со Colorfull ShinnyCZ Кубни За ДамиМатеријал : Среб�

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

JEXXI 925 Sterling Silver Елегантни Прстени за Жени Со Зелени Лисја Ангажман Прстен Висок КвалитетДодатоци НакитМ�

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

JEXXI Нов Моден Дизајн Девојки 925 Sterling Silver Прстени За Ангажирање Накит Топло Роденден ПодароциЗа ЖенитеМа�

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Состојба 100% Нов Целокупниот Материјал : Нерѓосувачки Челикглавната фитинг : Кристал Големина / 1 инч = 25.4

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Опис : Мода прстен, златен прстен, нов прстенМатеријал : 316 L не ' рѓосувачки челик ( титан )Нето тежина : 2.1 g�

Ценетост на стоката: