.

1lot= 2 / 10 Листови Желе Двојнострана Помине Лепак Транспарентна Налепница Флексибилни 240pcs Акрилик Лепило

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

[DESCRIPTION]КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : КОЛИЧИНА : 1 парче на налепница, како фото шоу[ПЛАЌАЊЕ]Ние претпочитаат зачу

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Боја : пред црно , назад е бронзени Многу тенка и лесна за употреба на Погоден за помине уметност декорац

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Спецификации : Може да се користи на природни, лажни, гел, акрил или стап на ноктите!Лесен за користење и

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Функција : Детали за Производот : Ноктите печат плоча Состојба : Нови Материјали : Челик Дијаметар : 6 CM*12 CM

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

Ноќта на вештерките Правоаголник Нокти Печат Образец 12*6cm пајажина Скелет Дизајни Помине Уметност Слик

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

За Производи: Име : рамен грб нежешка маникир уметност rhinestones Материјал : стакло, кристал Боја : светло з

Ценетост на стоката:
Достапно за вашата нарачка

6.6*6.6 cm бесплатен превозот Цвет цртани филмови помине уметност слика плоча помине образец нокти убавина

Ценетост на стоката: